Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy vonzzam be az eletembe?

Hogy vonzzam be az eletembe?

Figyelt kérdés

van egy srac, aki nagyon bejon... nem tudok sok mindent rola, de szeretnem, ha ossze jonne vele.

Hogy tudom hatekonyan bevonzani?

(titok, agykontroll modszert ismerem) de nem sikerult eddig sosem bevonzani egy sracot...


2011. febr. 28. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egy konkrét személyt bevonzani, mert ez lehet, hogy ellentétes azzal, amit Ő szeretne. Inkább abban higgy, hogy Neked van elég bátorságod odamenni hozzá, illetve higgy abban, hogy vonzó vagy, és meg tudod találni a szerelmet.

Aztán, ha összejöttök, az jó, de ez nem csak a Te akaratodon múlik, hanem rajta is. Ha nem akarja, akkor nem akarja. El kell fogadni.

2011. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Kerülj "véletlenek" folytán minél közelebb hozzá, ilyeneken törd a kontrollált agyad.

Egyébként ha sokat nézed leesik a srácnak, hogy valamit akarsz és ha akar lépni fog. Ha nem lép te léphetsz, legfeljebb elutasít.

2011. márc. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
1 liter pálinka
2011. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Vegyél két fekete gyertyát. Telehold napján menj oda hozzá a nagyszünetben, és csináld a következőt:

1. Gyújtsd meg a gyertyákat. Az egyiket add a jobb kezébe, a másikat te fogd a bal kezedbe.

2. Mondd neki a következőt: "Szeretnélek megismerni, mert nagyon szimpatikus vagy. De nem akarok nyomulós lenni, csak akkor hívj randizni, ha te is úgy érzed."

3. Várj egy kicsit, hátha válaszol.

4. Fordítsátok lefelé a gyertyákat, hogy a kanócra folyó viasz eloltsa őket.


Lehet, hogy megy hókuszpókusz, meg gyertya nélkül is... :P

2011. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Miniszoknya és mély dekoltázs a bevonzás leghatékonyabb módszere.
2011. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mágnessel...
2011. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pj0tr ***** válasza:
Szóval akkor lehet, hogy srác nem így van vele, lehet nem is jössz be neki, de te agykontroll módszerrel kényszeríteni akarod, hogy járjatok... Értem én...
2011. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha ismered a titiok c. könyvet, ami a vonzás törvénye, akkor tudod, hogy higgy. kérj, /ezt a biblia is mondja/,és már meg is kaptad, semmi kételkedés nélkül. Nekem is sok mindenben hasznos tanácsal lát el a könyv, de jóvolna valakival teljesen kivesézni a, mert azért bennem is vannak dolgok, amiket nem akarok, és az univerzum nem ismeri a nem szót, tehát vannak dolgok, amikről félek, ez nem jó, mert még több félelmet vonzok be. Mindent úgy kérjél,mintha már megkaptad volna és biztos, hogy bejön,
2011. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, ismerem a titok c. konyvet, es hiszek is benne... ossze irtam egy kivansag listat, kezdtem azzal, h a srac bejon az orankra (nem mindig jart be, csak minden 2. nap)

megolel, beszelgetunk... ebbol csak az jott be, hogy ott volt az orankon... masnap is leirtam a kivansagaim, azt irtam, h a srac bejon ma is, de ma mindenkeppen jojjon be, mert fellepesunk lesz. Mikor szolnak, h mehetunk a fellepesre, egyutt hagyjuk el a termet (csak mi ketten voltunk tancosak abbol az oszt.bol, es elobb le kellett mennunk)

majd beszelgetunk, segitseget kerem vmiben, es o fog segiteni, es h oleljen meg...


Nos, akkor kezdenem azzal, hogy amint bementem az oramra, a srac is kesobb csatlakozott... kb 20 perc mulva ossze pakolt, es elindult az ajtohoz, ekkor en is utana mentem. Beszelgettunk, rendes volt, baratsagos. segitseget kertem egy zenes meghallgatassal kapcsolatban, sztem segiteni fog... aztan hulyeskedtunk... es a fellepes utan oda jott hozzam, es megolelt, h jok voltunk... (hozza teszem, eddig engem egyszer sem olelt meg, csak ha egyedul voltam, akk is ritkan...)

minden bejott... es a ra kovetkezo nap mondott nekem vmit, aminek a lenyege annyi volt, h "szeret" mint havert :D szoval eleg jol bejottek a dolgok... am nekem is vannak kerdeseim a titokkal kapcsolatban...

2011. márc. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!