Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam magamhoz...

Hogyan vonzzam magamhoz életem szerelmét amikor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van valaki aki nagyon közel áll hozzám, szinte a szerelem határát súrolja. Vele nem lehet mert valamiért nem akar semmit. Már ez önmagában nagyon szarul esik, hogy nekem mindennél fontosabb lehetne, erre ezt kapom...

Ezért talán nem is érdekel annyira az egész és nem is tudok annyira hinni benne. Mégis mennyi az esélye, hogy hozzá hasonlót vagy jobbat találjak?

Vagy jobb lenne ha először azt agykontrolloznám be, hogy semmit se jelent nekem?


Ki lehet egyáltalán törölni a szeretetet vagy szerelmet agykontrollal ha valakit lélekből szeretünk?


2011. szept. 30. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét személyt belehet vonzani viszont csak akkor ha az ő tudatalattija belegyezik. Amikor konkrét személyt szeretnénk vonzani tudatalatt kapcsolat alakul ki köztetek, és arról már ő dönt hogy milyen kapcsolat az amit enged. Ha már azért eltelt egy idő és nem tűnik úgy hogy akarna pl barátságnál komolyabbat akkor jobb hagyni. Koncentrálj arra hogy szeretnél valakit akinek olyan tulajdonságai vannak amire vágysz. Nekem működött :D
2011. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
14:10 Hogy csináltad? Hogy hittél ebben az egészben?
2011. szept. 30. 14:12
 3/15 A kérdező kommentje:
Összeírtam egy listát, egy a4es oldalra sikerült összeírni, hogy milyen társat szeretnék. Felolvastam miközben kubera mudrában volt a kezem. Ha utána elképzelem, hogy együtt vagyunk azzal a valakivel akkor az működni fog szerinted?
2011. szept. 30. 14:14
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Az érdekes az hogy nem hittem ebben régebben, mármint nem tudtam a vonzástörvényéről. Csak észrevettem hogy amikre és akikre vágyom megkapom. Pár éve tudok csak erről a vonzástörvénye dologról. Nagyon sokszor volt olyan velem hogy valaki tetszett de nem ismertem csak látásból mondjuk és egy idő után kialakult vmiféle kapcsolat köztünk úgy hozta az élet hogy vmiért megszólított pl ilyesmi,legrosszabb esetben barátság lett . A vonzás akkor is működik ha nem hiszel benne csak vágyni kell dolgokra, elképzelni de nem akarni.
2011. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is működött 5 éve vagyok együtt egy vonzástermék fiúval :D
2011. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
14:19 Már hogy ne akarnám amikor semmire sem vágyom jobban az életben... Mindig azzal jönnek akkor jön ha nem számítasz rá, de ha már agykontrollozok akkor már számítok rá. Egyszerűen meghalnék azért, hogy valaki szeressen, csak egy pillanatig, aztán nem érdekel mi lesz.
2011. szept. 30. 14:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A görcsös akarást nem szabad, de itt az elképzelés a fontos hogy jól érezd magad akkor mikor arról képzelegsz hogy vele vagy stb. És nem szabad erőltetni a képzelgést akkor kell mikor jól esik ,sokan itt szúrják el . Ezért mondom hogy az akaratot le kell venni kicsit.
2011. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor képzelegsz az a közben lévő érzéseid adják az energiát a dolognak, nagyon fontos hogy jó érzéseid legyenek közben , jól érezd magad.
2011. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire működik ez, én is ki akartam próbálni, hogy listát írok álmaim pasijáról. De most már örülök, hogy nem tettem, mert olyat kaptam, amilyenről még csak nem is álmodtam. Lehet, hogy a sors jobban tudja mire, vagy kire van szükségünk.
2011. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lista nem is fontos, az a lényeg hogy te eltudd képzelni a dolgokat amit szeretnél. Én sose írtam semmit le.
2011. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!