Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll tanfolyam. Megéri...

Agykontroll tanfolyam. Megéri elvégezni? Jobb mintha könyvből tanulnám? Biztos, hogy sikerul megtanulnom lemenni alfába?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:03
 1/7 anonim válasza:
Lemenni alfába nem kell megtanulni... van rá egy módszer, és az által mindenkinek megy. Vagyis mi úgy tanultuk... amúgy nem ajánlom, nekem nem vált be. Bár lehet, hogy csak azért, mert tüzetesebben nem is érdekelt.
2011. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kinél tanultad, ki volt az oktató?
2011. márc. 7. 14:44
 3/7 anonim válasza:
Ha jól látom, Hoffer Éva van ráírva a kis igazolványomra... és két éve, talán volt már három is.
2011. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy alfahang, na azzal tuti lemész alfába
2011. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ivette82 válasza:
Nekem életem egyik legjobb döntése volt, hogy elvégeztem a tanfolyamot! Hatalmas élmény volt, nagyon jól éreztem magam. Azóta több sikerem is volt.
2011. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megéri. határozottan. varga diéna volt az oktató.
2011. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak mondott egy ismerősöm egy módszert, meg is csináltuk. Szerintem érdemes, csak drága. De biztosan megéri, az eddig hallottak alapján.
2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!