Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a jobb agyféltekés...

Milyen a jobb agyféltekés rajz tanfolyam?

Figyelt kérdés
Elvégezte valaki? Kíváncsi vagyok mit-hogyan oktatnak ott, érdemes-e elmenni? Utánaolvastam sokat, de semmi konkrét kézzel fogható dolgot nem találtam...
2010. aug. 17. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak annyit tudok, hogy jó drága. :(

Ha lenne pénzem biztos elmennék! biztos van, aki nehezebben jön bele, van aki könnyebben, de tuti, hogy nem kamu.

Volt róla egy riport anno a tv-ben. Esetleg youtubon keresgélj.

2010. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__specia..

Van benne egy rapidshare link is a könyvvel.

2010. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdekes meg minden, de az az igazság, hogy ugyan annyiba kerül kb. mint egy rendes rajztanfolyam. De hidd el, ha csak leülsz és elkezded rajzolni azt amit látsz, mondjuk anyukád, apukád, a macskád, egy épület vagy egy fa, akkor néhány hónap alatt, felfejlődsz évek múlva pedig egyszerűen fantasztikus leszel. Ez a jobb agyféltekés izé, most azért jött divatba, mert gyorsan sajátíthatod el a rajzolást és napok alatt fantasztikus művész lesz belőled, de szerinte az egész arra megy, hogy add nekik a pénzed. Ha mindenképpen járni szeretnél valahova rajzolni, akkor inkább rendes rajztanfolyamra menj.
2010. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!