Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A Titok. Észrevételek, javasla...

A Titok. Észrevételek, javaslatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy barátom mesélt nekem a Titokról. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, mint általában minden ilyesmi, de persze ez sokkal jobban. Szóval... Csak akarni kell és az univerzum megadja neked, vagy így, vagy úgy? Kicsit nehéz felfogni..

Pénzügyileg nagyon nem áll jól a családom, és sok baj ér.

Plusz van egy lány akit mindennél jobban szeretek, de nem tudom hogy megkaphatom-e az életemben.


Kérlek titeket, ha használtátok már, van tapasztalatotok a Titokkal kapcsolatban, kicsit le tudnátok írni javaslataitokat, észrevételeiteket, és egyéb ilyeneket?

Kérlek...

(Ha nincs semmi értelmes mondanivalód, akkor ne mondj semmit. Hüylegyerekek, mennyetek a napiszarra..)


2011. ápr. 9. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Amikor az ember bajban van, akkor mindenbe belekapaszkodik, olyan dolgokba is, amikre rá se hederítene olyankor, amikor minden rendben van.


Egy biztos. Hívhatjuk titoknak, univerzumi megadatásnak, vagy akár pöttyös labdának is... ha pozitív a kisugárzásod jó kedvű vagy, az ragadós, és minden könnyebben összejön.


Az, hogy erősen akarom, aztán majd egyszer csak összejön, az szerintem ökörség.

2011. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tom Benko ***** válasza:
Nem akarni kell, tenni érte. (Mellékesen jól elküldted az egész ezoterikus társaságot...) Az Univerzum meg nem ad neked semmit.
2011. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Én kiskoromban fedeztem fel először. Emlékszem nagyon szerettem volna hörcsögöt,de a szüleim hallani sem akartak róla. Elhatároztam,hogy a barátnőmtől veszek eggyet,mert neki mindig rengeteg volt. Felírtam egy lapra,hogy miket kell venni neki,hörcsögös oldalakat nézegettem,megcsináltam a helyét,a lényeg,hogy BELEÉLTEM magam,és valóban ÚGY ÉREZTEM,HOGY MÁR AZ ENYÉN. Pár hétre rá kiderült,hogy a vemehs hörcsöge elpusztult így nem lesznek kis hörik. Elkeseredtem. Utána végülis egy pár hónapig nem is gondoltam rá. AZtán egy másik barátnőmmel bementünk a városba,egy redezvényre. Maradt feelsleges azt hiszem 4000 ftom. Hirtelen a semmiből előjött az ötlet,hogy veszek egy hörcsögöt. Szóval akkor meglett a hörcsög,és biztosan tudom,hogy ez a Titoknak köszönhető! A szavakat feljebb azért írtam nagybetűvel,mert ha olvastad a könyvet,vagy láttad a filmet; tudnod kell,hogy ezek a Titok lényegei. :) Azóta egyszer már siekrült,és folyamatosan próbálkozom vele. :)

21L

2011. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
62%
Tulajdonképpen a Titok c. filmben/könyvben megjelenő módszer nem arról szól, hogy azt mondogatod Magadnak, amit akarsz. Az előző válaszban is emlegetett, beleélés a lényeg. Példán keresztül: ha Te nagyobb összegre szeretnél szert tenni, akkor ne azt mondogasd, hogy lesz pénzem, hanem éld bele magad. Szánj rá naponta egy kis időt, amikor elvonulsz nyugalomban, hátradőlsz és becsukott szemmel elképzeled ahogy jön az értesítés a banktól, hogy átutalás érkezett, kiveszed a pénzt a kártyádról, elmész vásárolni és bármit megvehetsz amit szeretnél, bármelyik számlát ki tudod fizetni minden gond nélkül. Egy fontos: mindezt úgy tedd, hogy az elképzelt képsorokhoz tartozó érzés, jelen esetben a boldogság/gondtalanság tényleg eluralkodjon rajtad, fizikailag és valósan érezd az örömöt. Ha így csinálod, és egy másodpercig sincs benned kétely, hogy ez működni fog x idő után, akkor meglátod, így is lesz. Nekem már nagyon sokszor bejött. Sok sikert hozzá! Erősen javaslom, hogy ha még nem tetted meg, akkor nézd meg a filmet, olvasd el a könyvet!
2011. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

14.36 LOL :D


Értem... szóval amikor beleélted magad, és elképzelted, hogy lesz, akkor nem lett.

Utána meg vettél egyet pénzért. Amit ugye bármikor megtehettél volna... na ez aztán nagy TITOK :D


És azóta eltelt sok-sok év, és már egyszer újra sikerült? Azta... ez tényleg teljesítmény!

Ne haragudj, de ez nekem nagyon vicces :D

2011. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen őszintén, és jóindulattal mondom neked: ez egy baromság, beszéld le erről a barátod is.


Nagyon rossz ez a fajta gondolkozás, olyan erősen materialistává tesz, egyszerűvé, butává, hogy az szörnyű. Soha semmit ne AKARJ, ha valamit nagyon szeretnél, tegyél meg érte mindent, próbálkozz, legyél optimista, és ha sikerül, akkor légy hálás a környezetednek, a neveltetésednek, a szerencsédnek, vagy Istennek, de egy percig ne áltasd magad ilyen baromságokkal, mint a titok.


Azt a lányt meg akkor kaphatod meg, ha majd ő is meg akar kapni téged. Hidd el, ez nem csak a te AKARATODON fog múlni. Leglábbis remélem hogy nem, mert az azt jelentené hogy megerőszakoltad. :P

2011. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BlackSword ***** válasza:
59%
Aki az életben titkokat keres, az már régen rossz úton jár... Semmiféle titok nincs az élet rendjében/vagy éppen káoszában...
2011. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Eruthalion ***** válasza:
64%

Még iskolás koromban, maikor semmi ezoterikus dologgal nem foglalkoztam, történt velem párszor, hogy ha valami nem jól alakult körülöttem, akkor érvekkel "megygyőztem magam", hogy igen az úgy fog történni, ahogy nekem jó. És valóban úgy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna, annak ellenére, hogy nem sokkal korábban annyira mások voltak a körülmények, hogy mások számára elképzelhetetlen lett volna, hjogy jól alakuljanak a dolgok. De ez csak akkor működött, ha érvekkel elhitettem magammal, hogy igenis lehetséges, és amikorsikerült beleélnem magam, örültem is neki, hogy végül minden jóra fordulhat.

A beleélésen múlik minden, és az érzelmeken.

Azóta is sokszor használom, és az esetek 90 %-ában sikerül.

2011. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves kommenteket!

Sokat segítenek, és fognak is. Köszönöm mindannyiótoknak akik szántak időt és pár gondolatot erre. Hálás vagyok nektek.


Nos a "hitetlenkedőknek" : Mindenki abban hisz amiben akar. Ez az emberi elme szabadsága.

2011. ápr. 10. 09:58
 10/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. :)


ha az emberi elme szabadságát elismered, akkor miért nem szabadítod meg a sajátodat? arra is képes vagy, arra is lehet használni a Titkot...bár nem tudom mennyire van erről szó a könyvben/filmben. tudod amíg valaki vágyik, hiányt érez, birtokolni akar, ragaszkodik...addig szó szerint fogságban van...a tapasztal által rá dobott illúziók fogságában, függve az áhított dolgoktól, alárendelve azoknak magát...:)


a titoknak van egy másik fele is...mert itt még az ember csak magára, saját érdekeire gondol, vagyis önzően viselkedik és fél, hogy nem kaphatja meg amit akar, vagy éppen fél, hogy elveszíti azt...ennek a későbbiekben csúnya visszahatásai lehetnek(és vannak is), ezért célszerű ettől a magatartástól megszabadulni elsőre...tudod minél jobban ragaszkodunk az élethez, annál kevesebb jut belőle nekünk...ezért el kell engedi a ragaszkodást, hogy az élet megnyíljon előttünk teljes valójában.

és itt értünk el arra a pontra, hogy inkább a tiszta, önzetlen jellemet vonzzuk be, azt amivel képesek vagyunk feltétel nélkül szeretni, mintsem a dolgokat, amikkel szemben elvárásaink vannak...ugyanis az ember valójában az elme, s nem a test, az ember tudatában teljesen egy az egész univerzummal(és léte örök)...nem véletlenül működik a bevonzás...nem véletlenül ekkora a hatalma a gondolatoknak...mert igazából a világ megjelenésű mentális, az ember az elme, és a minden létéért egyetlen Elme(Isten) felelős, ami megismerhető, amivel az egyén teljesen azonosulni képes, és amikor ez megtörtént, akkor vált az ember totálisan szabaddá, olyannyira, hogy a fizikai törvények fölé képes hágni(amit Jézus Krisztus nevű ember bizonyított), mivel az elme elsődleges az "anyaggal" szemben, így elfoglalhatja méltó helyét az ember a világegyetemben...vagyis bejutást nyerhet a valós univerzumi életbe, amit egyébként a Bibliában mennyek országának neveznek. :)


ha esetleg érdekel egy részletesebb leírás erről a dologról, és az élet igazságáról, vagyis a titok másik feléről, akkor jelezz és adom a művet. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!