Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A Titok. Észrevételek, javasla...

A Titok. Észrevételek, javaslatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy barátom mesélt nekem a Titokról. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet, mint általában minden ilyesmi, de persze ez sokkal jobban. Szóval... Csak akarni kell és az univerzum megadja neked, vagy így, vagy úgy? Kicsit nehéz felfogni..

Pénzügyileg nagyon nem áll jól a családom, és sok baj ér.

Plusz van egy lány akit mindennél jobban szeretek, de nem tudom hogy megkaphatom-e az életemben.


Kérlek titeket, ha használtátok már, van tapasztalatotok a Titokkal kapcsolatban, kicsit le tudnátok írni javaslataitokat, észrevételeiteket, és egyéb ilyeneket?

Kérlek...

(Ha nincs semmi értelmes mondanivalód, akkor ne mondj semmit. Hüylegyerekek, mennyetek a napiszarra..)


2011. ápr. 9. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már sok a titokkal kapcsolatos válasznál leírtam,van egy könyv a Címe A siker titka plb.

Ha elolvasod rájösz,hogy nincs titok,csak megfelelő viselkedés és azzal érsz el dolgokat,mert megtanulsz annyira vágyni és cselekedni,hogy eléred a célod.

A titokról a könyvet nem olvastam,de a filmet láttam és az nagyon félrevezető,de lehetséges amit elmond,de nem míndíg aban a formában és oly módon.

Olvasd el az ajánlott könyvet és megérted a titok valódi működését,mert ez a könyv nem tesz mást mint leírja a gyakorlati alkalmazását annak amit mások titokként emlegetnek és nem is a vonzás törvényére goldolok ami ugynaz mint a titok hanem arra,hogy sok sikeres ember viselkedésmódjának eszenciáit értheted meg a könyvből és olvashatsz valódi emberek valódi tetteiről.

Amúgy meg az egész titok mizéria csak azért van szerintem,mert valaki üzletet látott benne,hogy ad a dolognak egy misztikus nevet és kicsit átfogalmazza,hogy érdekesebb legyen.

Mert ez egy olyan dolog amit sokféle képpen lehet magyarázni és magyaráznak is és ezek közül a titok a legfélreérthetőbb vűáltozat,de mind ugyanarról szól kivétel nélkül,keresd azt a változatot ami számodra a leglogikusabb,számomra ez fent említett könyv volt ez.

2011. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

szia szerintem szánd rá azt a két órát hogy megnézed a filmet azután kis dolgokon próbáld ki csak jóra gondolj mindenbe lásd a jót ...

ha bejön vagy meggyőzött a film olvasd el a könyvet sztem ott részletesebben leírják


szerintem az a két óra nem egy hosszu idő megnézed eldöntöd mi legyen és kész


sok sikert az anyagiakhoz barátnőhöz...

2011. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Túl van misztifikálva ez a téma, hogy maguktól valóra válnak a dolgok az baromság, de van a jelenségnek pszichológiai magyarázata.

Ott kezdődik a dolog, hogy az ember gyakran idegenkedik az ismeretlen dolgoktól, amelyeket meg kellene tennie az eredmények, a siker érdekében. De ha kitűz magának egy célt, amit el akar érni, valóban szenvedélyesen akarja azt, és sokat gondolkodik rajta, akkor egy idő után azon is tűnődik majd automatikusan, hogy milyen úton jut el hozzá, utánanéz, olvas a témában. Aztán egyre barátságosabbá válik ez az út, könnyebbnek tűnik a cél elérése, mert gondolatban már eljátszotta többször, hogy hogyan fog menni, felkészül rá lelkileg. Ezzel gondolatban bevonja a komfortzónájába azokat a dolgokat, amelyeket meg kell tennie, végül eljut oda, hogy meg is tegye, és akkor már egyszerűnek és könnyűnek tűnik a dolog megvalósítása. A gyakorlatban már nem érik váratlanul az ismeretlen események a cél elérése felé megtett úton, mert nagyjából tudja, hogy mire számíthat.

A gondolattal kezdődik az egész, és az a lényeg, hogy a célt nem szabad szem elől téveszteni. Ezért vagyunk emberek, és nem állatok. Minden dolog megvalósítása így működik, még akkor is, ha nem is tudatosul az illetőben, hogy e szerint halad.

2011. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A baj abból fakad, ha ez a sok csillivilli minden a szádba repül eszmét hirdető new ages izéktől vár segítséget..
2012. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!