Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan alakítsam át a gondolat...

Hogyan alakítsam át a gondolataimat?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, és nincsenek barátaim. A Titok segítségével be akarom vonzani, hogy legyenek, de bennem van ez az érzés hogy legyen már végre valaki. Nem tudom ezt a dolgot elengedni, és görcsös vagyok, hogyan változtathatnék ezen, hogy ne így gondoljak rá?
2011. ápr. 26. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid?Szorongsz a közösségben?Esetleg félsz attól,hogy nem fogadnak el olyannak,amilyen vagy?Próbálj odafigyelni arra,hogy mik a gyengéid.Gondold át,hogy milyen hibáid vannak,ami miatt nincsenek barátaid.Próbálj néhány hibádon változtatni.Ha nem sikerül,akkor se csüggedj,próbáld lazábbra venni a hurkot..!

Menj oda valakihez,és ismerkedj!

2011. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell neked vonzani. még annyira se lesznek barátaid ha ilyen hülyeségekkel törődsz. inkább beszélgess valakivel.
2011. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én, ha valamihez nagyon ragaszkodom, de még nem birtoklom, figyelmeztetem magam, hogy bizony mindenem megvan, semmiből nem szenvedek hiányt. Ehhez figyelnem kell a gondolataimra, amiben a meditáció segített.

[link]


Amikor ez sem segít, akkor belegondolok: és mi van, ha nincs? Mi lesz akkor? Semmi. A végeredménye az életemnek ígyis-úgyis az lesz. Ha nem ebben az életemben, hát egy másikban. Mindig tudatosítom magamban, hogy a szenvedésemet én magam teremtem meg azáltal, hogy bármit is elvárok bármitől. Igyekszem magáért a cselekedetért cselekedni, nem a célért.


Ebben nagyon sokat segített Neal Donald Walsch - Beszélgetések Istennel c. triológia. Szerintem nagyon érthetően fogalmaz, én mindent sokkal jobban megértettem benne, mint a Titokban.


Amúgy én is 15/L vagyok, ha szeretnél beszélgetni, írj =)

2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom kell neked:) Unalmasan hangzik, de ha van önbizalmad és sokat mosolyogsz az tetszik az embereknek. Anya 40 évesen találta meg a legjobb barátnőjét akit tényleg "neki szánt az ég":D
2011. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem sokkal nehezebb a görcsölést elengedni, mint egyszerűen odamenni mondjuk a szimpatikusabb osztálytársaidhoz és elkezdeni velük beszélgetni valami hétköznapi témáról, pl. suliról. ha lesz néhány pozitív tapasztalatod, már minden könnyebben megy. mondom ezt úgy, hogy én is ismerem a Titkot, és nekem is voltak hasonló gondjaim a Te korodban, vagy valamivel fiatalabban. sok sikert, és tényleg próbáld meg! és ne add föl egy-két kudarc miatt! belejössz:) 21/N
2011. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!