Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egyedül, hogyan lehet leggyors...

Egyedül, hogyan lehet leggyorsabban és leghatékonyabban elsajátítani a gyorstanulást?

Figyelt kérdés
Elolvastam a Silva féle könyvet, tervezem, hogy nyáron elmegyek egy tanfolyamra... Aki használja ezt a módszert, hogy csinálja, mennyi idő alatt sikerült elsajátítania? Mennyire hatékony?
2011. jún. 4. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Sehogyan, az egy áltudományos ostobaság
2011. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Badarság, de ha erre szeretnél pénzt költeni hajrá!
2011. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem voltam tanfolyamon, könyvből olvastam. Ahogy használtam az alfát, úgy egyre inkább jobb lett a memóriám és könnyebben ment a tanulás.


Azt mondom, hogy 1-2 hónap kellett hozzá, hogy észrevegyem, de nem csináltam nagyon aktívan.


Javaslom, hogy csináld tovább, mert szerintem csodálatos dolog. Ne zavarjon, hogy mások nem hisznek benne, ez az ő véleményük, tartsd tiszteletben :)

2011. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen több dolgot kapcsolok az adott dolgokhoz, meg néhány olyan dolgot is csinálok, amit az agykontrolos könyvekben is leírnak. Csak én előbb tudtam, mint beleolvastam volna, úgy könnyebb volt tanulni. De ez a lemegyek alfába meg hasonlók az baromság.
2011. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
66%
Maximum a Sims3-ban xD :D
2011. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja sims-en kívül nem hiszem :)
2011. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semmi értelmeaz ilyeneknek egész 2 napig csak értelmetlen dolgokat mondanak... aztán az utolsó 5 percben bejelentik h , egyébként annyi a titok h rajzolni kell meg átolvasni mident részeletsen...(ami minimum annyi idő mintha rendesen emgtanulod....)
2012. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mindennevfoglalt9999 válasza:
A gyorstanulást úgy lehet megtanulni a leggyorsabban, ha megtanulod a gyorstanulást.
2019. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!