Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet leghatékonyabban...

Hogyan lehet leghatékonyabban kellemesen illatosítani egy szobát?

Figyelt kérdés
A kollégiumi szobában a szobatársam miatt elég büdös van. (dohányzik, sokat dolgozik és a munkaruháját-cipőjét behozza, eleve a ruhája elég büdös, mindenféle spray-t használ) Nincs valamilyen hatékony illatosítási megoldás? Köszi! :)
2011. okt. 20. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked inkább szagtalanítási megoldás kellene:D Szerintem szellőztess ki, mondjuk amikor kimenőn van, illatgyertya, esetleg néha füstölő, de az már neccesebb, mert őt zavarhatja. Ambipur elektromos fújós készülék, de az meg este zavaró, hogy fújogat, bár ki lehet kapcsolni. Tudom már, eszembe jutott A százforintos boltokban lehet kapni ilyen zselés illatosítót, ami különösen dohányos helyen ajánlott, cirka 300 ft, és jó illata van. Plusz egy megoldás: ismerősömék dohányoznak, és a csaj több helyre pl. mikro teteje, radiátor kamilla illatú zsepit rak szárazon, jól illatozik, és ha már nem jó, kidobhatod, nem egy vagyon:D
2011. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én illó olajokkal párologtatok. Dohány szag ellen az anti tobbac fajta a jó, de bármelyik megteszi.
2011. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel és este lefektvés előtt egy 10-15 percig tárva nyitott ablakkal ki kell szellőztetni. Meg kell kérni, hogy a bűzlő cipőjébe tegyen egy rossz zokniba töltött két marék macskaalmot (minden abc-ben lehet kapni, 5 kiló 300 Ft belőle és egész évben elég), az elveszi (magába szívja) a szagát. A ruháit pedig mosni kéne. Ha te nem dohányzol, kérd meg egy dohányos társadat, hogy cseréljetek szobát. Milyen kolesz ez, hogy dohányosokat összetesznek nem dohányosokkal????
2011. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A koleszban nem az alapján osztják be az embereket, hogy ki dohányzik..és ki nem.
2011. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szellőztess!


ez a legtisztább,


a fűtés meg úgysem a te számládra megy,

2011. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm! Szellőztetni hiába szellőztetek, ablak becsukása után 10 perccel dohányszag van :/
2011. okt. 22. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!