Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már bárkinek bármit...

Sikerült már bárkinek bármit is bevonzania?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem a bevonzás sikerül,nem is csak egyszer.Inkább más gondom van ezzel.Az,hogy régen csak rossz hatások értek,és akkor amikor meg kellett volna tanulnom a jót kezelni,amit most bevonzok,most meg azt nem tudom kezelni,mert hozzászoktam az állandó rossz hatásokhoz
2011. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és mit sikerült bevonzanod?
2011. jún. 6. 15:14
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
a vonzás baromság ahogy előadják. Valójában az akaraterő van mögötte, és az a lényeg.
2011. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

15:25

én is így gondolom, de nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen "jutalmakat" tulajdonítanak a bevonzás eredményének

2011. jún. 6. 15:28
 5/22 anonim ***** válasza:
bevonzottam a sok rossz után a jót!!
2011. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 TOMAtm ***** válasza:
0%
én bevonzottam egy aszteroidát egyszer....
2011. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én amit eddig akartam az életben azt "bevonzottam". Legyen(ek) azok barátok vagy tárgyi dolgok.

Habár egy dolgot akarok még de nem nagyon akar össze jönni. Az, hogy 1 nap ne 24 hanem 50 órából áljon. Akkor lenne idő csajra is :D

2011. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap bevonzok dolgokat. Leginkább ételt és italt.
2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Mi rendőröket vonzottunk vasárnap este.... Két barátnőmmel elmentünk kocsikázni egy nagyon jó helyre, ahol kb. egész este rendőrökről beszéltünk, mert nem teljesen szabályos helyen álltunk meg ... és ha jött vki azzal poénkodtunk, hogy na jönnek a rendőrök... mondjuk ott nem jöttek, de mikor hazaértünk és már beálltunk a garázsba, gyök kettővel elgurultak előttünk ŐK... aztán rá 10 perce jött a telefon, h megbüntették az egyik barátnőm szüleit, akik épp a lányért jöttek... azt hiszem ezt lehet bevonzásnak is nevezni... mondjuk elég negatív...
2011. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
én minden nap bevonzom a napfelkeltét. Holnapra is megpróbálom, hátha megint sikerül.
2011. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!