Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mért nem sikerült bevonzanom...

Mért nem sikerült bevonzanom az ötötlottót?

Figyelt kérdés

pedig mindent jól csináltam, vettem egy szelvényt, egész héten rágondoltam, már elterveztem hogy elmegyek a francia polinéziákra, hawaira, és veszek egy ferrarit.

Elolvastam a könyvet, mégsem sikerült. miért?


2011. jún. 22. 10:56
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ötöslottót*
2011. jún. 22. 10:57
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a könyv írói jártak jól. Na ők tényleg bevonzották a TE PÉNZEDET
2011. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
..mert annyian próbálják bevonzani, hogy szerencsétlen ötöslottó azt sem tudja, hová menjen... :)
2011. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Amikor rossz kedvem van, vagy a föld legszerencsétlenebb emberének érzem magam, csak benézek az ezotériába és felvidulok. :D Kérdező hát... inkább nem mondok semmit. Biztos rossz könyvet vettél vedd meg az enyémet az tuti működik. (persze csak ha jól csinálod xD)
2011. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mert nem hiszed eléggé. én sem ezért nem is próbálkozom vele.
2011. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul csináltad. Mindenki rosszul csinálja, akinek nem jön össze :D
2011. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert mégsem működik a dolog ilyen egyszerűen? Megfordult már a fejedben, hogy ha ez így menne, minden héten tízezer öttalálatos lenne? Ha nem fordulna fel a gyomorom az ilyen pénzszerzéstől, ehhez hasonló hazug könyveket írnék a hozzád hasonló hiszékeny alakoknak, és nem is kéne lottóznom.
2011. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
szkeptikusok ne írjanak! csak normális válaszokat!
2011. jún. 22. 11:31
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Szóval számodra csak a hülyeség a """normális""" válasz? Tényleg nem próbáltál elgondolkodni rajta, hogy miért nincs mindenkinek ötöse, ha ez így megy?
2011. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a Titok című filmet néztem meg. Érdekes volt, elgondolkodtató, és lényegében tényleg igaz. DE! (és itt a de) A benne szereplő személyek sem lottót nyertek, vagy hasonlóak. Összpontosítottak arra, amit szerettek volna, pozitívan gondolkodtak, de ha megnézed, a saját erejükből hozták össze azt amit, csupán segítettek saját maguknak, úgymond megsúgták maguknak, mit kell tenni. Pl. az egyik férfi kiadta a könyvét, és ezzel kaszál egy nagyot.

Én igyekszem pozitívan gondolkodni, még egy naplót is vezetek, amiben azt írom, amit szeretnék stb, de természetesen teszek is érte.

Egyszóval kell ez a belegondolás, pozitív gondolatok, átélése a dolgoknak, mert több erőt ad és képes vagy átélni azt, ami még nincs meg. Ezért is mondják azt, hogy higgy magadban, mert aki csak sajnáltatja magát, mindig sír, nem tesz semmit, annak egyre rosszabb lesz.

2011. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!