Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha valaki kórházban van azzal...

Ha valaki kórházban van azzal az indokkal, hogy vett be ritalint (rendszeresen kellett szednie) és ivott rá alkoholt, de ő meg akar halni, akkor meghalhat?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel igazán jóban voltam. Najó, majdhogynem jártunk, vagy talán jártunk is.. nem is tudom igazán. Ma lett volna az első randink. Már sokat beszélgettünk a suliban, mivel évfolyamtárs és msnen is. Pár napja kezdtem érezni, hogy nem akarok vele lenni, mert inkább kínos mint jó érzés vele lenni. Megmondtam neki kerek perec (kicsit finomítva). Ő megértette...

Aztán vett be gyógyszert, hogy lenyugodjon, csakhogy elfelejtette, és ivott rá alkoholt és rosszul lett és kórházban van. Van mellette pszichológus is, de nem segít.

Infúzióra van kötve. Azt hajtogatja, hogy közeleg a vég és minek éljen tovább, ha kell elmegy, ha nem, akkor marad. Majd eldönti a sors.

Nagyon, nagyon aggódok érte. Nem akartam ilyen rosszat csinálni, csak megmondtam az igazat. Azt mondja hogy 40% az esély, hogy meghal...ezt ő mondta.. :/


Nagyon félek!


(még egy kérdés: kórházban, infúzióval lehet laptopozni?!...)


2011. jún. 16. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne bántson a dolog.Te őszinte voltál, legfeljebb baráti alapon meglátogathatod. Szerintem egy kis ügyességgel lehet laptopozni infúzióval is.
2011. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon félek. Meg akar halni és miattam. Hogy tudok ezzel együtt élni? Mit csináljak? Meg akar halni!! meg tud halni, ha meg akar? Nem lesz öngyilkos, csak a tudat, hogy meg akar halni!
2011. jún. 16. 23:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok, nekem ez NAGYON FONTOS! Nagyon félek és beleőrülök. Gyilkos lennék? Remeg a kezem és remélem, hogy nem igaz!!!
2011. jún. 17. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszinte voltűl. ez a legfontosabb. Annál nagyobb kegyetlenség mint szánalml valaki mellet maradni nincs. Ne okold magad. És bízz az orvosokban. ügyesek.
2011. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon remélem. Köszönöm a válaszaitokat!
2011. jún. 17. 08:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te tisztességes voltál, ő az aki érzelmileg zsarolni akart/akar. És ehhez nincs joga. Szerintem ez a legmocskosabb dolog, mert a másik jószándékát és lelkiismeretét használja ki. És sajnálatra, meg zsarolásra nem lehet egy kapcsolatot alapozni. És ha tényleg fontos voltál neki egy kicsit is, akkor nem tehet veled ilyet. (ezt mond meg neki)

Nem a te hibád, és ha egy tippet adhatok, messze kerüld el az ilyen embert :S

2011. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod! Sajnos most nem tudom mi van vele :S
2011. jún. 17. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Van fejlemény azóta?
2011. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!