Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki használja a Titkot rendsze...

Aki használja a Titkot rendszeresen, elmondaná, hogy hogyan is csinálja, és ért-e már el vele valamit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Még csak most kezdtük. Én próbálom átformálni a gondolkodásom. Reggel mielőtt felkelek arra gondolok, hogy sok energiám van és hálát adok azért amim van. Amin nevettem az az volt, hogy tegnap párom nyitotta a postaládát és én arra gondoltam, hogy számla lesz. Aztán arra gondoltam, hogy nyeremény levél. Na mi volt? Végül is, nyeremény levélnek is mondhatom. A gyerekek dobtak be szerencsehozó sokszorosítós kis levélkét. Jót derültem. Ez is eredmény. Tehát mindig figyelem, hogy ne használjam a nem szót. Mint mondjuk a nem vagyok ideges helyett azt mondom, hogy nyugodt vagyok. Addig mondom még el nem hiszem. Egy hónap múlva többet is tudok majd róla mondani.
2010. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs mi is ez pontosan, bővebb leírást, linket adjatok már légyszi! Kösz!
2010. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2010. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nézzétek meg a filmet is vagy olvassátok el a könyvet hozzá, úgy lehet igazán megérteni, meg példákon keresztül.

Nekem eddig a legnagyobb sikerélményem az volt mikor az autóm részletfizetéséből még vissza volt 82.000 ft befizettünk belőle 40.000et és a levélen hibajavítóval kifestettem az összeget és egy nullát írtam helyette ezt kitettem az asztalomra és néha véletlenül ránéztem. Két hét múlva küldték a banktól a papírt, törzskönyv meg 30.000 ft vissza... :D :O

De sok más is volt amit sikeresen bevonzottam, voltak jó és rossz dolgok is egyaránt, tanulnom kell még nekem is mert sokszor nem arra gondolok amire kéne és akkor meg azt vonzom be amit nem akarok.


23/L

2010. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

egy dologra azért figyeljetek...

ha önző kívánságokra gondoltok e "titok" használata során, akkor csúnyán ráfaragtok...ugyanis ennek nagyon mély háttere van, és ha valaki felületesen használja, bizony sok másnak, s akár magának is ártani fog hosszú távon, még ebben az életben. Ez nem "játék"...viszont tanulópénz lesz...:)


sok sikert mindenkinek.


üdv

25/F

2010. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha naponta nézegetem a szerelmem fotóját,akivel járni szeretnék,és a gépen keresztül nézem,akkor ebben is lehet valami? mire gondoltok ekkor?
2010. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Fejcsóválás... A titok szó jelentésével nem fér össze, hogy ismert dolgot neveztek így. Ez a marketinges agynak megengedhető, de mi gondolkodjunk már... A vonzás szó foglalt máshol?? Ez az első fejcsóválásom oka.


A másodiké pedig a közismert "a hit hegyeket mozgat" tétel "elfelejtése", mintha nem pontosan az a "hihetetlen" dolog lenne szép, új köntösben, hogy "hihető" legyen. Érzed a plusz összefüggést?

2010. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó neked mi bajod van?


ja én smároltam azzal a palival akivel akartam xDDDD jóvót

2010. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érted a nyilvánvalót, az nem az én bajom...
2010. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!