Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek így is sikerül...

Szerintetek így is sikerül alfába lemennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem járok tanfolyamra mert nincs rá elég pénzem és hát messze is van a legközelebbi város aholt van tanfolyam.Van egy agykontroll cd-m lelki béke a címe és van egy könyvem érzékeken túli észlelés josé silva módszerével.Ezek segítségével magam is lemehetek alfába?40 napon keresztül csináljam reggelenként a gyakorlatot (100-tól 1-ig visszaszámlálós utána a mentáli és fizikális relaxáció)?Van közöttetek olyan aki egyedül,magától(tanfolyam nélkül)letudott menni alfába?köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 18. 13:06
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
23%
Így sem, úgy sem.
2011. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Killgun ***** válasza:
33%
Tom látom neked el kéne menni művelődni ezen téren.Én is leszoktam menni Silva módszerével alfába...Hajrá sikerülhet :')
2011. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Sikerülhet,persze..minden sikerülhet... előbb-utóbb..
2011. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
47%
13:35-nek: :)
2011. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én sűrűn vagyok alfában, pedig nem olvastam semmilyen agykontrollos könyvet, és CD sem kell hozzá. Ez egyszerűen alkat kérdése, szerintem. A lényeg, hogy egyedül legyek a gondolataimmal, valamilyen témán elindulok, aztán egyik asszociáció jön a másik után. Nálam ez nem tudatos, tehát nem úgy működik, hogy elhatározom, no, akkor lemegyek alfába - úgy nem is menne szerintem.

Egyébként nagyon jó dolog, én innen szerzem az inspirációt a festéshez.

2011. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a silva módszerrel természetesen le lehet menni alfába, nekem is sikerült többször, de sajnos így sokáig tart, és nem mindig sikerül.


Ezért is megyek most nyáron agykontrolltanfolyamra, mert, ott megtanítják hogyan menjek le egyből. Igazából nem is a technikát magyarázzák el, mert azt egy silvakönyvet olvasott ember már tudja, hanem maga a környezet lesz olyan, h könnyebb lemenni, és sztem domján lászló etéren hatással lehet az emberekre kb úgy, mint ahogy a hipnózisba ejtő profi emberkék csinálják.

2011. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én, valami kazettáról tanultam anno még, olyasmi módon, ahogy te is írtad, de elég az is, hogyha nyugi van körülötted, ellazítod magad (mozdulatlan maradsz), és csak a levegővételre koncentrálsz.
2011. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 20. 08:00
 9/9 Dolorien válasza:
nekem egyszer simán ment úgy, hogy csak ültem és bámultam magam elé két órán keresztül...
2011. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!