Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem sikerül megidéznem...

Miért nem sikerül megidéznem egy szellemet vagy démont?

Figyelt kérdés
Ha valaki már csinálta és sikerült neki akkor írja le h pontosan h kell PLEASE!
2011. okt. 13. 15:09
1 2
 1/17 kris.king ***** válasza:
82%
Talán azért nem mert nem léteznek. De komolyan miért akarsz megidézni 1 DÉMONT életed végéig kísért.
2011. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%
Mert sem szellemek, sem démonok nem léteznek.
2011. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Tegyük fel hogy léteznek...megidézed...és? kávéztok??vagy bájcsevegtek??? szerintem úgy besz@rnál hogy csak nacsak...

Ha meg van is, beléd szálna, magad alá pisilnél, folyna a nyálad (láttál már ilyen filmeket), kell ez neked?

Amúgy tuti nem igaz, ha igaz lenne, elég nagy biznisz lenne a tv-nek, élőben közvetítenék.

2011. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert szerencséd van na me mert nem szakszerűen csinálod.Sok idióta szórakozik ezzel pedig hidd el ha megidézel szellemet v démont ami ugye gonosz szándékú az nem fogja hagyni h te játszhass vele nem fogsz tudni vele rontásd küldeni másokra nem fogod tudni magadnak megtartani nem tudod majd kordában tartani és az elsődleges áldozata TE LESZEL!Akit kísért ha nem tudsz tőle megszabadulni még szakemberrel sem mert pont olyat fogsz ki szívás van.Démont idézni csak szakembereknek szabad szakszerűen mert ők tudják hogy kell és hogy ne fogjanak ki erősebb démont mint amit vissza tudnak küldeni.
2011. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha esetleg megszállna vagy kísértene, aki tudja h ezt hogy érhetem el az írjon!
2011. okt. 13. 16:24
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Ja gondolod ezt mert egy kis hülye vagy ha ilyen történne veled nem akarnád.Azt szeretnéd h eltűnjenek a cuccaid ne tudj éjjel aludni ha meg megszáll elmegyogyóba kerülsz öngyilkos lehetsz de csak ha olyan erős a démon mert ennek azért kicsi a valószínűsége de hogy rosszul hat a közérzetedre megnehezíti az alvást hangokat okoz árnyakat láthatsz esetleg dolgokat mozgat az lehet ha meg poltergeistet fogsz ki jesszus csak azt ne.Most megakarod idézni esetleg sikerül ilyeneket tapasztalsz és majd úgy befosol h jön a köv.kérdés h h űzd el aztán lehet a vége szakember lesz.Vagy továbbra sem sikerül v gyenge nem ártó szándékú lelket fogsz ki.Na meg kinyitsz egy kaput amin ki tudja mi jön ki még pluszba.Ez nagyobb dolog annál h szórakozzanak vele ilyet csak szakembernek szabad csinálni.
2011. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
sztem az tök jó lenne akkor még bónuszba többen is jönnének csinálnék egy démon partyt :) Amugy nem érdekelnek a veszélyei engem csak az érdekel h megbizonyosodjam róla h létezik mer qvára nemhiszem el és nem is tartok tőle!
2011. okt. 13. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Nos ha ez neked nem elég akkor nenj ilyen asztaltáncoltató médiumokhoz ne így próbáld v csináld azt amit én h szellem videókat nézel bár nagy %-a kamu de ha találsz hiteleset meggyőzőt akkor segíthet de én azt tanácsolom még h Mo-on is vannak szellemkastélyok nézz utána google-önelkirándulsz oda éjjel ott maradsz és hátha..De tőlem szellemet is idézhetsz google-ön nézz utána hogy kell kipróbálsz több fajtát max majd hívtok szakembert én nemtudom h kell szellemet idézni.
2011. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a hitet te adod magadnak lehet azért nem sikerül idézni sem mert nem hiszel bennük.Olyan embert aki nem hisz max a véletlen győzhet meg de sokszor még annak sem sikerül.
2011. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy vele kompatibilis.
2011. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!