Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A villámolvasás mennyire...

A villámolvasás mennyire könnyíti meg a tanulást? Mennyire nehéz elsajátítani? ÉS milyen tanfolyamot ajánlanátok, amire érdemes elmenni és nem túl drága? Főleg azok írjanak, akiknek van már tapasztalata. Köszi 20/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy rengeteget segítene de nem az a lényeg hogy milyen gyorsan olvasol hanem az hogy milyen gyorsan tudod magadba szívni az információt és ezt tárolni. Ebben viszont nem tudom hogy segít e a gyorsolvasás.
2011. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A villámolvasással kapcsolatban van egy kis tapasztalatom. Nekem könnyű volt elsajátítani, netről töltöttem le könyvet, cd-t. Szerintem egy kis kereséssel, kreativitással is mész annyira mint egy tanfolyam, én pénzkidobásnak tarom, de tanfolyamon nem voltam még szóval lehet tévedek.

Megkönnyíti a tanulást. sokkal több információ marad meg de én pár napra rá mindig elfelejtettem a dolgokat szóval hosszabb távra nekem nem jött be

2011. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

meg lehet tanulni hamar, de nekem arra jó, hogy pl.egy vizsgáta el kellett olvasni 6 könyvet,akkor azon hamar túl voltam. De csak a vázlatos lényegüket jegyeztem meg. Tehát erre jó.

Matekfüggvények megoldását és évszámokat nem tudsz vele tanulni.

2011. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!