Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segítségével...

Az agykontroll segítségével működhet ez? Ha igen, hogyan? (-> bővebben)

Figyelt kérdés
Nagyon régóta zavar a testmagasságom? Mert viszonylag alacsony vagyok. Az érdekelne ,hogy ezzel az ún. agykontrollal növeszthetnék magamon valamennyit? Azért gondoltam erre mert olvastam a neten ,hogy ezzel az ún. agykontrollal lehet hatni a test ilyen-olyan működési funkcióira.
2011. júl. 18. 11:42
1 2
 1/12 Killgun ***** válasza:
67%
Igen lehet.Végezz el egy tanfolyamot,olvass egy könyvet az agykontrollról.
2011. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
25%
Nem lehet... De kidobhatsz az ablakon egy csomó pénzt, lehetsz elvakult hívő... Követheted szóról szóra, amit tanítanak, akkor is az lesz a magyarázatuk, hogy nem hittél benne eléggé... És mikor ráébredsz, hogy csalók, akkor már kiszedtek belőled annyi pénz, hogy nem leszel érdekes...
2011. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Valóban vannak dolgok amiket agykontroll vagy önhipnózis segítségével elő lehet idézni.


De olyan tartós eredményt nem fogsz tapasztalni mint a növekedés.

A (testedet) génjeidet befolyásolhatod, de nem ilyen módon.

Gondolom az iskolában, volt alkalmad biológiai könyvet ragadni a kezedbe.

Ebből megtudhattad, hogy a csecsemő mirigy kifejlődésétől függ hogy mekkorára nőhet meg egy ember.

Egy fejlődésben lévő szervezetnél, ezeket lehet befolyásolni orvosi hormonkészítményekkel, de ez sem 100%


Én javaslom, hogy próbálj megbarátkozni magaddal, hidd el jobban jársz.

2011. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
BlackSword ha te nem hiszel az agykontrollban attól még másokat nem kell a te saját szintedre lehúzni
2011. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Most végzem a tanfolyamot, és Domján Laci kiemelte, h igenis lehet növeszteni a testmagasságot, mesélt is egy 29! agykontrollosról, h fél éven át programozta, h mgasabbra nőjjön, és 4 centimétert sikerült nőnie.


Ilyen történeteket persze bárki kitalálhat, nem kell elhinni, de észérvékkel alátámasztva elfogadható a történet. Az ember szervezete állandóan megújul, minden szövetünk, szervünk, ezek mellett a csontok is. Egyszerű példával élve, ha egy házat állandóan átépítenek, ak miért ne lehetne egy szinttel magasabbra építeni?


Programozás hatásásra az agy úgy alakítja a hormonszintet és a fejlődést, ahogyan te azt szeretnéd.


Ezek mellett Laci azt is kiemelte, h akinek a magasságából adódóan kisebbségi érzése van, ak az mindenek előtt ezta problémát szüntesse meg, mert egészségesebb lélekkel hamarabbel lehet érni céljainkat :)

2011. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Még steel painter válaszára reagálnék: a csecsemőmirigy persze meghatározza, valamilyen szinten, de egy felnőtt ember magasságát számos körülmény meghatározza: környezet, táplálékellátottság. Emellett ha a gének által vezérelt hormonszintet megváltoztatjuk, ak nincs mi határt szabjon.


A gének megváltoztatása pedig egy elég érdekes dolog, sztem erre az agykontroll nem képes, ha minden igaz, még ma sem jöttek rá, h a génmutációk pontosan mi által vezéreltek. Majd a tanfolyamon rákérdezek.

2011. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves (12:31) bejegyző én nem cáfolom azt, hogy az agykontrollal nem lehet hatásos testi eredményeket elérni.

Láttam már én is eredményeket és valamilyen szinten én is próbálkozom ezzel.

Én is tapasztaltam olyat, hogy családtag meggyógyult az agykontroll segítségével.


A haderőben is alkalmazzák az agykontrollt, így egy életveszélyes sérülésnél az alany szabályozni tudja szervezete működését, ezáltal nőnek a túlélési esélyei.

Szélsőséges környezetben, olyan utasításokat ad a testének, amivel el tudja kerülni a hipotermiás állapotba kerülést.

Szóval tisztában vagyok azzal, hogy ennek van értelme, de ne essünk át a ló túloldalára.

pl: az agykontrollal nem fog befelé nőni a körmünk.


Abban igazad van, hogy a fejlődést a környezet, táplálékellátottság, ezeket nagyban befolyásolja.

Hiszen hogyan fejlődjön valaki ha alultáplált.


Említettél példát a (29)!

Ezzel csak az a bibi, hogy a gerinc egy éjszaka alatt, képes ekkorát nyúlni.

Pont volt egy érdekes dokumentáció erről, hogy reggel miért vagyunk magasabbak mint este.

Érdemes tanulmányozni.


A csecsemő mirigyben termelődnek a növekedési hormonok.

És hidd el nem valamilyen szinten hanem igen is elég magas szinten befolyásolja a növekedést a csecsemő mirigy.

Ugyanis ha valakinek hamarabb fejlődik ki, akkor liliputi lesz, ha nem fejlődik ki élete során akkor viszont akár 2 méterre is megnőhet.


Én nem eltántorítani akarom a kérdezőt ettől a műfajtól (agykontroll) egyszerűen csak azt tanácsolom, hogy fogadja el magát olyannak amilyen.

2011. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 12:24


Ha ez tényleg működhet akkor mit kell ilyenkor csinálni?


PL. Gondoljam azt ,hogy magasabb vagyok? Vagy gondoljam azt ,hogy még növő félben vagyok?


(Még sajnos nincs időm tanfolyamokra járni.)

2011. júl. 19. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:

túl hosszú leírni az alapokat, és az elmetükre-technikát, ezért vedd meg, v töltsd le az agykontrol tanfolyami kézikönyvet Dr. Domján Lászlótól. Abban az elmetükre-technikát kell használnod.


Ami fontos, és ami csak az előadáson hangzott el, h nem kell görcsösen lejutni alfába, nem kell mindig gondolkozni, h ott vagy-e, a lényeg az ellazultság, és h tudd, h ez működik. Természetesen a kitartás is egy elsődleges szempont.

2011. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Thanks. Valami ilyesmit akartam olvasni.
2011. júl. 20. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!