Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll segítségével hogy...

Agykontroll segítségével hogy találjak meg elveszett tárgyat?

Figyelt kérdés

Lehet így nem fog menni, de ez már végső elkeseredés.... Nemrégiben kezdtem csak olvasni az agykontroll könyvet, még nagyon az elején járok (pontosabban az alfába menésnél).

De rettentő nagy gondom van, elvesztettem az összes pénzem a nadrágzsebemből, nagy valúszínűség szerint itthon. Már felforgattam az egész lakást és 2óra sírás után, végső tanácstalanságomban úgy döntöttem megkérdezem ezt. Nem nagyon hiszem, h kivettem és eltettem vna valahova, de olyan ideges vagyok, h nem tudok még csak vissza se pörgetni az eseményeket. Elképzelhető, h ien "minimális tudással", vmien technikával megtaláljam?

( És kíméljetek már ettől a "szerencsétlen ökör" vagy meg hasonló beszólásoktól, jótanácsoktól, mert azt tudom magamtól is -_-)


2011. szept. 16. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Először is nyugodj meg.


Utána kezdj el valami mással foglalkozni, ne törődj a pénzzel. Egy szerencsés pillanatban beugorhat.


Vagy az is lehet, hogy álmodban jön majd elő az emlék.


Ha semmi sem segít, tényleg próbáld meg végigpörgetni, mikor láttad utoljára, milyen ruha volt rajtad, mit csináltál akkor éppen ha kajáltál pl. megnézheted a hűtőben is :)


Sok szerencsét. Szorítok neked :)

2011. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Takarításenergia bevonzással növelheted esélyeid
2011. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első elég jól leírta.

Ha még nem megy az agykontroll, akkor csak beszéld meg magaddal, hogy keresed ezt a pénzt. Idézd fel, mikor, hol láttad utoljára.

Utána ne görcsölj rajta, foglalkozz mással. Zene, egy jó műsor, ilyesmi. Be fog ugrani egyszer.

De lehet, hogy tényleg álmodban, vagy félálomban (reggel vagy este).


Utána, ha túl vagy ezen, akkor pedig figyelj arra, hogy minden fontos dolognak helye legyen! Nem csak úgy ötletszerűen letesszük valahova - hanem csakis a helyére!

2011. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a :) Remélem megtalálom :S :)
2011. szept. 16. 23:23
 5/7 anonim válasza:
100%
nekem is volt már ilyen...de szerencsére nem ilyen durva...egy fontos papírt nem tudtam,hogy hova tettem...és este (mikor majdnem elaludtam) jutott ezsembe..majd reggel megint(félálomba) ,...
2011. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
2 évvel ezelőtt elhagytam 10 ezre ..most találtam meg a múltkor...
2011. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem jártam se tanfolymon se semmi,egy csaj mesélte hogy ö kitanulta és a kulcsát kereste igy. gondoltam kiprobálom mert én meg átforgattam a szobámat egy rajzom után.semmi gyakorlatom nincs a dologban d elefeküdtem az ágyra,becsuktam a szemem és a rajzomra koncentráltam,és ugyebár az agyadban megvan a kérdés hogy hol van. és kb fél perc mulva a szemem önkéntelenül elkezdett a szemsarkam felé vándorolni és már feszitette a szemem mintha az agyamba akart volna nézni.(hanyatt feküdtem) benéztem az ágy alá és ott volt....


a csaj aki mesélte a kulcsra koncentrált és azt érezte hogy nagyon fázik,sötét van és háromszög. kiderült a hütö mögött volt a sarokban a kulcs.:)

koncentrálj. d eha nem emgy elsöre sebaj...akkor neked több idö kell.

2011. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!