Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azt hallottam egy ismerősömtől...

Azt hallottam egy ismerősömtől, h. ha munkanélküli az illető, akkor picit olcsóbban végezheti el az agykontroll tanfolyamot. Valóban így van ez? Egyáltalán van valamilyen ok, amiért kedvezményesen lehet beíratkozni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 21:51
 1/4 Nesi81 ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nem adnak kedvezmény, mert munkanélküli vagy
2011. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem rémlik valami ilyesmi, és azt hiszem a diákok is kedvezményt kaphatnak, de ezt az adott tanfolyam indítóival kéne megbeszélni.
2011. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Agykontroll tanfolyam? Ez most komoly?
2011. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom szeretnél menni agykontroll tanfolyamra, amit jól is teszel, de jegyezd meg, hha elvégzed, attól még neked kell megoldani a problémádat a tettek mezején is, mint pl 10 mp-t eltölteni a google-n, h megkapd a választ:


A 40 órás, 4 napos agykontrolltanfolyam részvételi díja 36 000 Ft , a (Magyarországon tanuló) nappali tagozatos diákok és (a magyarországi) nyugdíjasok díja 24 000 Ft, a gyermektanfolyamot végzetteké 18 000 Ft. A részvétel alsó korhatára 14 év. Papok, lelkészek, rabbik, szerzetesek, valamint érvényes munkaszerződést felmutató hitoktatók - előzetes jelentkezés után - ingyen vehetnek részt a kurzuson.


Tehát munkanélküliek nem kapnak kedvezményt.

2011. júl. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!