Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet összejönni a...

Hogyan lehet összejönni a kiszemelt fiúval, az elmetükre technika segítségével?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Odamész és elhívod randira ily jelszóval, hogy szeretnéd megismerni.
2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Futurare ***** válasza:

Inkább álombéli üzenetet küldj, vagy hívd meg a rendelődbe.


Az elme tükre az ember saját énjének fejlesztésére szolgál.

2011. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az éjszakai üzenetküldésbe mindig belealszok, tehát felébredek de azonnal vissza is alszok, és reggel csak arra emlékszek, hogy hát igen felébredtem, de üzenetküldés nem történt xD hogyan alkalmazhatnám nagyobb sikerrel?
2011. aug. 11. 20:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Programozd, hogy nem fogsz visszaaludni :D

Az elmetükrével meg képzeld el, hogy együtt vagytok, szeretitek egymást, ölelkeztek, ilyenek... :D

2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:D logikus
2011. aug. 11. 21:02
 6/17 anonim ***** válasza:

az elmetükrét nem ismerem, de nem jó az a klasszikus módszer, hogy eléállsz, és fél szemedet becsukod-kinyitod 3-4 x gyorsan?

[link]

mint a mellékelt ábra mutatja

(népiesen egyébként kacsintásnak hívják)

2011. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt javaslom neked hogy ne alvás előtt próbáld meg kontrollálni az agyát , hanem eddz egyet és vegyél egy zuhanyt délután , így a tested fáradt , az elméd meg éber lesz. Helyezkedj el kényelmesen egy karosszékben , fotel is jó. és tegyél párnát a lábad meg a nyakad alá. Lazítsd el minden testrészedet a lábtól felfele haladva úgy hogy megfeszíted és elernyeszted , ezt ismételd meg párszor.És utána gondolj erősen arra a személyre akit kontrollálni szeretnél és képzeld el hogy már együtt vagytok , küldj neki üzeneteket az agyadon keresztül.Ezt ismételd naponta , valószínűleg hatni fog , de nem garantált. Van egy másik módszer is amiben inkább vagyok gyakorlott , az pedig a rituálé.Szívesen segítek , csak írj privát üzit és én leírok neked pár boszorkány rítust amit végre tudnál hajtani , de ha szeretnéd adhatok főzet receptet is :)

2011. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Éjjel nagyobb hatása van az agykontrollnak de nehéz ébren maradni. :S Ha gyakorolsz egy picit , relaxálsz naponta akkor képes lehetsz rá hogy elalvás előtt fekve ellazítod magad és azt mondogatod magadba , "pl: fel kell ébrednem hajnali 3-kor" és ez tényleg hatásos :) tapasztaltam , de a boszorkány mágia szerintem hatásosabb :)
2011. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mikor lefekszel, ne akkor üzenj, hanem akkor csak programozd be, hogy akkor kelj fel, mikor a másik agya a legfogékonyabb, legbefogadóbb állapotban van, és hidd el, fel fogsz riadni hajnalban valamikor, csak akkor meg emlékezz, hogy mit is akartál :D nekem már volt ilyen, és hatásos is volt, többször elismételtem, és hajnalban mindig mikor felkeltem, akkor mentem le alfába, ami azért is volt jó, mert nem aludtam be rögtön, mert izgatott voltam kicsit, hogy nem véletlenül keltem fel.. a dolognak volt némi eredménye, szóval szerintem érdemes..igaz ez nem elmetükre t., hanem szubjektív kommunikáció. De emberi kapcsolatokra, avagy üzenetküldésre szerintem ez jobb, mert az elmetükre technikát inkább saját gondokra szokták alkalmazni. Én mindig figyelembe vettem, hogy amikor próbálok üzenni neki, nem a saját igazamat akartam ráerőltetni, hogy na összejövünk azt jó lesz, hanem úgy próbáltam eljuttatni, hogy neki is jó lesz, tök jól megleszünk, egymáshoz illünk stb, szóval érveltem :D Én a végén elképzeltem, hogy sikerült a dolog, hogy ott vagyunk egymás ölében, és belesúgja a fülembe hogy szeret, szóval próbáltam teljes mértékben átérezni a dolgot, és elhinni, hogy sikerülni fog. Hát össze is jött, szóval hajrá! :)
2011. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
velem az a gond, hogy ha így felkelek(hajnali 1-2) akkor nem tudok visszaaludni, ráadásul még a célra se tudok koncentrálni:(
2011. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!