Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudok transzba esni?

Hogy tudok transzba esni?

Figyelt kérdés

Sehogy nem tudok!

Próbáltam már 100tól visszafelé a levegő vételekig.

6mp beszívás 6mp azon tartás 6mp kifújás

kipróbáltam már a liftezés dolgot is amikor kifújom a levegőt képzeleben megyek 2 szintet de semmi nem megy csak a szemem fájdul be közbe... -,- :(

hogy tudnátok nekem tanácsokat adni?????


2011. aug. 15. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Amit próbálkoztál eddig az inkább hypoxiát okoz, aminek eredményeként oxigénhiányos állapotban hallucinálsz. Ha sikerül elérned, hogy méglejjebb menjen az oxigénszinted (vagy öngyújtógázt szívsz) akkor megúszod enyhébb agykárosodással és akkor végül már boszorkányoknak, jósoknak és asztrálmédiumoknak is fogsz fizetni jóslásért és rontáslevételért.


Transzbaeséshez inkább aktív és monoton tevékenységet keress.

2011. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Igyál meg 1 liter pálinkát...
2011. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Killgun ***** válasza:
1.:Figyu nemtom mi bajod,ennyitől semmi baja nem lesz ne aggódj :') Amúgy én ezt a 3 módszert ismerem..Esetleg levegővételes,aztán 2 szintes,és a végén képzeld el,hoyg nem 2 szintet lépsz le,hanem leesel a létráról...
2011. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
de ezekkel a módszerekkel amúgy nem alfa állapotba kerül az ember? tudjátok, amit agykontrollnál használtok.
2011. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
képzeld el, hogy bemész a hálószobába, és a barátnőd/pasid rajtakapod mással, majd hirtelen vki hátulról rádijeszt alaposan...ez mindig bejön
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ásól egy 20 méter mély gödröt, elnevezed transznak én meg belelöklek
2011. aug. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első hülyeséget ír ettől nem lesz senki sem hypoxiás.


Az a gond arra gondolsz mikor leszel már alfában. Így ez a gondolat tart vissza tőle. Ne gondolj egyszerűen rá, merülj el .

2011. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én már kétszer önkívületi állapotban voltam... ezt úgy sikerült elérnem, hogy megittam két felest, trambulinoztam fél órán kereszetűl csukott szemmel, majd egy szál hálóingben a füben ülve elkezdetm vizipipázni és folyamatosan fénybe néztem és eközben sztem transzba estem, mert furcsa dolgok történtek velem...

A feles a szédülést okozta, a trambulinozás a szintugrást (persze levegöt ritkán vettem) és a hidegben valo vizipipázás azt, h kivülröl megfagytam, belülröl peid megsültem...

Ezt ajánlom nekedis.:V ;)

2011. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam végig, de a 4-esnek mondom, hogy a transz állapot alfában van.
2014. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!