Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » "Vonzott" már be valaki...

"Vonzott" már be valaki agykontrollal sikeres, boldog párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ezt a "vonzás" szót, de remélem érthető. Agykontrollos technikával lehetséges-e (ha igen, hogyan) egy hozzánk hasonló, ellenkezű nemű ember "bevonzása" az életünkbe?
2011. aug. 22. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

a párkapcsolatra nem igazán hat az agykontroll, mivel ott a döntéshozás és egyben a kölcsönös viszony az egyenrangú KÉT SZEMÉLYRE terjed ki.


nos, ettől még próbálkozhatsz, ha a partnered MEGÉRTŐ, vagyis deffenzív, akkor eredményes lesz.

2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Öh, nem arra gondoltam, hogy van valaki és akkor Őt manipulálom, hogy akarjon engem, hanem egy olyan ember bevonzását akivel kölcsönösen boldoggá tehetjük egymást.
2011. aug. 22. 17:54
 3/22 anonim ***** válasza:

jah bocs, feltételeztem, hogy már épp kiszemeltél valakit.


A lehetőségek mindig felbukkannak agykontrol nélkül is, viszont az agykontroll már elkellhet ahhoz, hogy felismerd a lehetőséget és megragadd az alkalmat.

2011. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges! „Nekem sikerül”, azért írom idézőjelbe, mert pont akkor kezdtem el meditálni erre, és pont akkor találkoztam is a párommal. Ez tényleg szó szerint egy időben volt, kb. 1 hetes differenciával, ezért nem vagyok biztos abban, hogy annak köszönhetem.
2011. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan meditáltál? Mit vizualizáltál alatta?
2011. aug. 22. 18:03
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az érzést, hogy végre megtaláltam azt akit régóta keresek, és hogy boldogok vagyunk. Konkrét arcot, személyt nem, csak magát az érzést, hogy végre sikerült. Képzeld el, éld át örömét, mintha már rég megtörtént volna. Ahogy átöleled, reggelente mellette ébredsz, a közelgő esküvő, csók, a boldog jövő stb. Minden ami jó érzéssel tölt el..
2011. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Igen lehet, nekem sikerült bevonzani egy olyan férfit akit akartam.DE!

Neki legalább tetszened kell!Úgy mint vonzó nő.

Képzeld el magatokat szitukban miközben alfában vagy.

Üzenj neki álmában és mondd el neki hogy te vagy az akire várt eddig.

Mivel pasit kell befogni, ezért mikor alfázgatsz szexelj vele(arra gondolj)így kicsit könnyebb.

Folyton rá gondolj napközben is úgy: MÁR MEGVAN Ő AZ ENYÉM.csak rendeződniük kell a dolgoknak hogy együtt lehessünk.

Szóval nekem kb 2 hónap volt, elvette az összes erőmet a cserkészés, de meglett, bár boldog párkapcsolat nem lett belőle.

szóval szerintem hagyd rá a természetre.

Ha együtt kell lennetek, úgyis együtt lesztek, ha nem nem.

2011. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem pasit kell befogni, hanem leányzót, mivel hetero vagyok. :D


Köszi a válaszokat.

2011. aug. 22. 18:35
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz, hogy legalább tetszened kell neki. Illetve igaz, csak értelmetlen, mert ha bevonzod azt akit neked szánt a sors, akkor annak tetszeni fogsz, tehát túlkomplikálni felesleges. :) Az pedig szerintem szintén nem jó, hogy már megvan ő az enyém, mert egyrészt egy ember soha nem lesz a tied, másfelől pedig túlságosan önös érdek. Ha viszont azt látod magad előtt, hogy ő mennyire boldog veled, az inkább imponáló, és csalogató, hisz ki ne szeretne boldog lenni, pláne ha mindketten azok vagytok. Nem csak azt kell tudatni, hogy ez neked miért jó, hanem azt is, hogy neki miért jó.

Szerintem ne a személyre fokuszálj (Ő már megvan, olyan, amilyenek Te szeretnéd), hanem boldogságra, és arra, hogy végre sikerült, megtaláltad, és Ő is téged.

2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Mivel ilyet általában nők művelnek gondoltam te is nő vagy.

sztem ha valaki eleve agyokntrollal akar vkit befolyásolni, az eleve önös érdek.

akármit csinálsz önös érdeked akár jó akár rossz.

hiszen ha nem te akarnád,,,,akkor nem is csinálnád.

ÉS DE IGEN MINDIG JELEN IDŐBEN KELL RÁ GONDOLNI!!!!!!

ha azt hajtogatod magadban "az enyém lesz,,,az én bnőm lesz"várhatod a "lesz"-t,,,,de mindenki maga dönti el,,,,:D

2011. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!