Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az hogy az agykontro...

Miért van az hogy az agykontrollos emberek kifejezettek "jók", rossz ember sosem lesz sikeres az agykontrollban?

Figyelt kérdés

és azt is fontos megemlíteni hogy a nagyon racionális(az agykontroll nem használni tudó:D) emberekre sem lehet sokszor rámondani ,hogy teljesen rendben van az élete, nagyon helyes úton jár. mert nem is úgy van.


szidalmazást nem fogadok el válaszként ,köszönöm:)


2011. jan. 13. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jó és rossz ember kérdése, ahogy nem mindenki sikeres azért, mert agykontrollt végzet, sőt!

Sajnos több szegény, elkeseredet AK végzetet ismerek, csak az AK-al könnyebben vészelik át a nehéz élethelyzeteket.

2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bretso ***** válasza:
29%
Mert az erő a jedikkel van Luke Skywalker óta, és ők jók.
2011. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a jók üdvözülnek!Ámen
2011. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én ismerek kétszínű, utálatos agykontrollost. Persze az ember szemébe mosolyog.
2011. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én agykontrollos vagyok, és nem vagyok "jó". Sőt...


Szerintem ez a kettő független, de lehet hogy van olyan tulajdonság, ami kell az AK-hoz, és a "jókban" nagyobb arányban van ez meg.

2011. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajna én is ismerek nem kifejezetten jó embert, aki egyébként agykontrollozik. Mondja a magáét, ugyanakkor összeomlik az élete. Válás, anyagi gondok. De ő csak mondja az okosságait...

És ismerek sok jó, sikeres embert (persze nekik is vannak, gondjaik, olyan ember nincs akinek ne lenne, kedves kérdező), és mégsem agykontrolloznak, hanem dolgoznak és élik az életüket, nem is fér már az idejükben ilyen dolog. Ami persze olyan ember számára rossz dolog, aki AK-zik, mert azt hiszi, hogy valamiben hiányt szenvednek, pedig nekik így jó.

Mindenkinek saját akarata van, ezt pont egy AK-snak kéne tudni, és nem másokkal foglalkozni...

2011. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bazz, most én téptem be nagyon, vagy ezt a kérdést lehetetlen nyelvtanilag értelmezni?
2011. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlackSword ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit nevezünk jónak és rossznak... Először ezt kell definiálni... Elég nehéz, hiszen mi a jó, és mi a rossz???

Az AK-nak meg ehhez szerintem semmi köze... Ugyanúgy, mint a vallásnak sem... Az AK, és a többi mizéria csak azért élhet meg, mert az emberek nagy része nem képes szembenézni a saját tehetetlenségével... És könnyebb így elfogadni a történteket, hogy ez nem az én hibám, mert a zöld szellem szövetkezett a koboldokkal a reptoidok ellen, hogy ez nekem ne sikerüljön...


Van egy jó mondás az ókorból: "Ne tedd azt másokkal, amit nem akarod, hogy mások veled tegyenek!"


Szerintem ez sokkal fontosabb, mint bármi egéb misztikus képzelt valóság "jó" definíciója... Mert ha valamit teszel/nem teszel, akkor azt ne valami jó reményében tedd/ne tedd, hanem azért mert Te magad (az értelmes, gondolkpodó, cselekvő ember) szabad akaratból akarod... Ha valami jó reményében teszel/nem teszel dolgokat, és nem a magad becsülete miatt, az végtére is gyávaság... És egy gyáva ember hol lehet jó???

2011. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!