Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom bevonzani azt a...

Hogyan tudom bevonzani azt a lányt akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

A Titokban az áll ,hogy bármit el lehet érni (a titokkal/ vonzás törvényével)Hogyan kell használni? valaki elmagyarázná részletesen?(Eddig csak kisebb sikereket értem el.) Egy részletesebb leírás sokat segítene!:) Nagyon szeretném ha szeretne :) nem úgy mint barát hanem úgy mint társ.Legyetek szívesek normális válaszokat adni aki nem hisz ebbe az ne írjon aki pedig már járt sikerrel az pedig írjon!! :)

Előre is köszönöm!


2011. aug. 31. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
inkáb csak mond a szemébe hogy szerelmes vagy belé és járnál vele ha már egy ideje barátokvagytok flörtölj vele meg ijenek.szerelemt mágiával csinálni nem tul fer.nemkelesz neki akk meg keres mást.
2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Drako nál a pont
2011. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

A titok ugye úgy írja, kérj, aztán tégy úgy mintha már a tiéd lenne.

szerintem sokat segítene ha azt vizualizálnád hogy már együtt vagytok. Örülj neki hogy már együtt vagytok.

Akár készíthetsz egy közös képet is (pl. faceről kinyomtatsz róla egy képet és rámontázsolod a te fotódat)


Aki meg nem olvasta a titkot, ne ítélkezzen, igenis működik!!! ezt úgyis csak az érti aki elhiszi!!!

2011. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van az elsőnek: szerelmet varázsolni nem túl fer. Mondhatnánk fekete mágiának is, hisz az ő akaratán kívül tevékenykedsz. Tudnál rendesen élni olyan valakivel, aki nem természetesen szeret, hanem csak egy szerelmi kötés köt hozzád? Mellesleg ez vissza is üt (mint fekete mágia), plusz szerintem neked se esne jól, ha valakiről megtudnád, hogy saját magához akart csábítani efféle praktikákkal. Ha összeilletek összefogtok jönni, ha meg nem ő az igazi, akkor majd megtalálod azt.

Bár most a szerelmi mágiáról írtam. A titok lényege a pozitív gondolkodás. Olvasd el többször a könyvet, annál részletesebb leírás nincs, ráadásul már egy csomó könyv megjelent a vonzás törvénye, s efféle címekben.

2011. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de ha már tudod, ki az a lány, és ismered is, akkor miért nem udvarolsz neki? Tudod, vörös rózsa, szerenád az ablaka alatt, stb. Jahogy mágiázni egyszerűbb, mint udvarolni? Nem-e vagy-e te-e egy kicsit lusta?
2011. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek -->nm ilyen egyszerű! én csak annyit akarok hogy ő is úgy szeressen ahogy én őt. És ez miért lenne fekete mágia? Miért nem akarhatnám hogy szeressen?
2011. aug. 31. 18:44
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
fekete mágiának nem fekete mágia...de azér halgasrám igy ne szerez barátnöt.használd a szokásos modszert.meg a mágiával megszerzetek olyanok mint a tisztán szerzetek.egy idö után elkopik nem minden esetbe de a mágiába mindenkép elkopik lehet 1hét vagy 1 év de idövel megtörik.
2011. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de ez nem is mágia és a szokásos módszer.. hát most nem valami fények a kapcsoatunk
2011. aug. 31. 18:51
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
pedig azzal kel probálkozni mindig.am de az agykontrol is mágiának számit kicsit..
2011. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
ja jo csak 1 része xD
2011. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!