Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet ez? 2,5éve egy...

Hogy lehet ez? 2,5éve egy több éves kapcsolatból léptem ki egy másik férfi miatt. Nem vagyok bele szerelmes, ezt érzem és tudom, mégcsak nbem is a zsánerem. Mégem tudok Vele szakítani, pedig abszolut nem jó nekem ez a kapcsolat.

Figyelt kérdés
Szinte betegesen egész nap Ő jár a fejembe,ha mégsem,akkor látom magam előtt az arcát.Sajna nem vagyok már olyan fiatal,voltam már1x-2x szerelmes.Az ezoteriában nem igazán hiszek,de mivel már jobb ötletem nincsen ezért írtam ide,talán tudtok segíteni.Ha valaki,aki tényleg komolyan ért a mágiához,legyen kedves nekem segíteni,lehet ez a beteges érzés valamilyen befolyásoltság eredménye?
2011. szept. 24. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a mágiához, a neve "beteges ragaszkodás", de pont az ellentétes pólus, hogy nem is szereted, nem is jó vele, de valamiért hozzá akarsz kötődni.

Megoldás?

Hagyd ott, ha fáj is, és ne az életkoroddal foglalkozz. A szerelem bárhol, bármikor rádtalálhat még!

2011. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valamiért te is olyan erőket hordozol, ami az övéhez hasonló. Változtass az életeden, légy önmagad, és a fejed ki fog tisztulni.
2011. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lolitoo válasza:
Valószínűleg sorsszerű találkozás,ami a fejlődéseteket szolgálja,de ezt majd később fogod átlátni.Amíg dolgotok van egymással,nem fogsz tőle szabadulni...
2011. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kapcsolatfüggőség, nőknél nagyon gyakori.
2011. okt. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo.Muszáj reagálnom mert amit leírtál az egy az egyben ugyanaz mint ami velem tortént.Kivéve azt hogy én nem hagytam el a kedvesemet és nem jottem ossze az illetovel.En se vagyok már gyerek, a 30felé kozeledek(megéltem már egyet s mást) és komoly kapcsolatom van és volt akkor is. Ha nem velem tortént volna ilyen hát kirohogném magamat és megértem azt is ha egyesek kirohognek de soha a budos életben még nem éreztem olyan eros, beteges és kényszeru vonzalmat mint az iránt az illeto iránt aki nem tetszett,nem is ismertem tulságosan mert évente csak néhányszor találkoztunk.Ez két évig tartott és nem kívánom senkinek azt a kínt amikor egész nap semmire nem tudsz gondolni és "rohamokban" tor rád az érzés hogy kell,akarod, kívánod az illetot mikozben semmi kozos nincs bennetek.Nem tudom megmondani mi volt ez.Nekem egy pszichologus tanácsa segített.Ha kíváncsi vagy rá esetleg írj privátot.Neked ajánlanám hogy koltozz el, szakíts az illetovel.Ne találkozzatok aztán meglátod mi torténik.Ne maradj egy olyan kapcsolatban ami nem tesz boldoggá
2012. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem csak azért kötődsz hozzá, mert ahogy írtad, idősnek érzed magad, és hacsak tudatalatt is de félsz attól, hogy nem találsz mást ha szakítasz vele. Mégis, ha boldogtalan vagy így, szerintem nem jó vele maradni. Ismerkedj, biztosan találsz valakit, akivel sokkal boldogabbak lesztek együtt:) Ne erőltesd azt, ami nem jó!
2012. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!