Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok-használóknak! Hogy...

Titok-használóknak! Hogy tegyem most túl magam ezen a nehéz időszakon?

Figyelt kérdés
Egy konkrét személyt vonzok. Nem visszavonzás, hanem vele szeretnék lenni. Teljes szívből szeretem őt. Nyár elején ismertem meg a Titkot, és akkor még a kapcsolatunk katasztrófa volt (félt tőlem én meg ki voltam készülve), sokat veszekedtünk a közös munkahelyünkön. Elkezdtem a titkot használni és ijesztően sok pozitív dolog ért vele kapcsolatban, a kapcsolatunk sokat javult, közös kép, kocsmázások, megkínál az italával... most meg visszacsöppentünk újra a munkába, és most stagnál az egész. Első nap már veszekedett velem egy apróságon. Én nem óhajtom az újdonsült barátságunkat mások elé tárni, mert sok rossz volt ebből, és az ő presztízse nekem fontosabb. Gondoljátok, hogy a nyár nem történt volna meg, ha most az lenne az Univerzum akarata, hogy hagyjuk békén egymást, nem? Egyébként most sem vagyunk összeveszve, csak a munkahelyen kívül most bezzeg nem találkozunk és ez zavar...
2011. szept. 18. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi az a titok? ez érdekelne engem
2011. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy konkrét személyt nem vonzunk, több okból kifolyólag!
2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az egy hülye könyv a szomszéd is azt olvassa és azóta teljesen megbuggyant, agymosáshoz hasonlít a hatása, bár boldog lesz aki elolvassa de nem ajánlom senkinek!
2011. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

konkrét személyt nem vonzhatunk be mivel ő is saját tudattal rendelkezik

azt megpróbálhatod hogy elképzel egy embert milyen legyen a belsője milyen a külsője szem szín haj alkata milyen legyen de konkrét személyt nem vonzhatsz be

aki pedig nem ismeri a Titkot az az a Vonzás Törvényét az nagyon le van maradva :-)

2011. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ti vagytok a hülyék hogy nem hisztek benne! Sajnos azt a személyt nem tudod vonzani! Sajnálom
2011. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

az a szar nem ér semmit! Csak mindenki, aki olvassa, mániákisan a megszállottja lesz, mert mindenki elhiszi, hogy igaz. Egyik osztálytársam is, de semmi észrevehető nem változott az életén..

az az Ábrahám pedig egy démon. volt bennem már démon, és ugyanazt az érzést éreztem, amit az a könyv leír.. vezette a gondolataimat.. de ezek nem barátságos lények, és nem szabad beengedni őket, mert utána a hatásuk alá kerül az ember és nem lehet tőlük szabadulni. néha azt éreztem, hogy le kell kössem magam valahova, mert gonosz volt és kezdte irányítani a testem(pl. ha valamire rá akart venni)

2011. szept. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Konkrét személyt nem tudsz bevonzani.

Mert ez ellentétes lehet az ő szabad akaratával.

De, azt elképzelheted, hogy jóban vagytok, harmonikus a viszonyotok.

Képzeld el, mondjuk, hogy nyugodtan, boldogan sétáltok, beszélgettek, kávéztok, vagy ilyesmi.

Ezt az érzést érezd át, hogy jó a viszonyotok, és nyugodtak vagytok egymás mellett.

Ennyit tehetsz, de a szerelmét nem vonzhatod magadhoz.

2011. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pedig találtam konkrét személy vonzásában módot és sikereket is. Arra senki nem gondolt, milyen önzetlenül szeretni valakit. Ez a kulcsa.
2011. szept. 19. 16:43
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyan embereket vonzottam be magamhoz, akik segítenek ebben. Történetek, szituációk, de végül én döntök, merre mehessek. Amúgy Holló Szabó Julianna ír erről a helyzetről. És tisztában vagyok azzal, hogy vállalnom kell a következményeket.
2011. szept. 19. 16:46
 10/16 anonim ***** válasza:
A titok hülyeség, de démon az már volt benned... nem vagy semmi....
2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!