Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jó az intuícióm vagy ez...

Jó az intuícióm vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Csütörtökön elmentem a Morisonsba, és megláttam előre hogy engem vagy a szülinapos barátnőmet nyakba öntik, erre 2 percre rá kb. nyakba is öntötték. Péntek este rám írt egy haverom neten, hogy másnap vár egy meglepi, amit rögtön kitaláltam, pedig nem is ismerjük annyira egymást, hogy kijöjjön értem melóhoz, mert ez volt a meglepi. Volt 2 álmom is ami megvalósult, kis dolog, de akkor is megvalósult, mitől van ez
2011. szept. 24. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem annyira intuíció, inkább látó-képesség. Érdemes fejleszteni, mert aki ilyen képességeket kap, nem véletlenül kapja. Ne ijedj meg, és ne nyomd el-ez az első lépés. Eleinte az álmokon keresztül érdemes próbálkozni, vagy egyszerűen lefekszel, és csak lecsukod a szemed, de nem alszol el... Ellazulsz, minden gondolatot kiűzöl a fejedből, és akkor jönnek a képek-amelyek később megvalósulnak.
2011. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De örülök hogy normális választ kaptam, és nem oltanak be , köszönöm, hogy vannak ilyenek is. Ez eléggé beparáztatott kicsit, mert félek hogyha igaz az amit írtál, hogy nem véletlen, kitudja, miket fogok látni:\ olvasni kezdtem egy könyvet ami az intuícióval foglalkozik, és hasonló dolgokkal,ami azt írja, hogy mire kiolvasom a könyvet, képes leszek használni ezt. De nem olvastam még belőle annyit, hogy ez így is legyen, mert már régebben voltak érdekes dolgaim, 1-2, viszont gondolok arra is hogy öröklődött,mert anyukámnak durvább dolgai voltak.
2011. szept. 24. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a normális válasz az a válasz amit hallani akarsz, akkor miért teszed fel a kérdést?
2011. szept. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Intuíció, látó-képesség, telepátia, variációk egy témára (szerintem).


Kis gyakorlással mások gondolatait is érzékeled majd, az lesz ám az igazi sikerélmény :)

2011. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy értettem 2. válaszoló, hogy nem beoltanak, hogy de hülye vagyok, stb...

Utolsó válaszoló! Néha előfordul, hogy tudom más mit akar mondani, annak ellenére is hogy alig ismerem.

2011. szept. 25. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, ami Veled már kiskorom óta. :)

Állítólag lehet fejleszteni, hogy hasznos is legyen.

Ha sikerül elintézni, beszélni fogok egy csajjal, aki ezotériával foglakozik, "okleveles boszorkány", hogy úgy fogalmazzak. :)

Ha esetleg gondolod, elmondhatom, mire jutottunk, miután beszéltem vele.

2011. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kíváncsian várom, nagyon érdekel :)
2011. szept. 25. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké. Majd írok privátba. :)
2011. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!