Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollt, hogyan kell...

Az agykontrollt, hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés

Ha valaki pénzhez akar jutni akkor segíthet az agykontroll.

Én nem tudom,hogy ki mennyire befolyásolható személyiség de léci olyan választ adjatok ami tényleg működik.


2011. okt. 6. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Beiratkozol az agykontroll tanfolyamra, es megtudsz mindent.
2011. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenre jó az agykontroll,de pénzhez biztosan nem jutsz a segítségével.
2011. okt. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell hozzá tanfolyam.

És nem úgy képzeld, hogy leülsz meditálni, és az előttel lévő kalap azonnal vagy 1 héten belül megtelik pénzzel. De lehet pl. programozni, hogy találj egy jobb állást, ami több pénzzel jár. De ezt csak akkor találod meg, ha böngészed az álláshirdetéseket.

2011. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agykontroll önhipnózis, pénzhez max közvetve juttathat.
2011. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És vannak könyvek amiből megtanulhatom?
2011. okt. 7. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:
José Sylvának vannak konkrétan agykontroll fantázia név alatt futó könyvei, elég hasznosak csak sok bennük a hülyeség. Szóval inkább keres pszichológusok által írt önhipnózisos könyveket. Van egy Leslie M Lecron nevű fazon, én az ő könyvét olvastam bár már az is kissé idejét múlt.
2011. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!