Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollt csak csendes,...

Az agykontrollt csak csendes, nyugodt környezetben lehet elsajátítani?

Figyelt kérdés
Érdekel az agykontroll, de meglehetősen zajos, forgalmas helyen lakunk, ez engem alapból zavar. Ilyen körülmények között elsajátítható-e? És ha már valaki megtanulta, akkor csak nyugodt környezetben tudja használni, vagy akkor már megy zajban is?
2011. aug. 10. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar a zaj használj füldugót.
2011. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag tanfolyamon lehet elsajátítani. Aki mást mond, nem tudja, mi az az agykontroll. A könyveknek sem kell bedőlni, lényeg, hogy valahogy eladják őket.

A tanfolyamon "programozzák" beléd, hogy le tudj menni alfába. Ha ezt könyvből próbálod meg, számolhatsz bármeddig, az nem az lesz.

2011. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Urolsó nagy hülyeséget mondtál, bárki le bír menni alfába, nekem is ment még a tanfolyam előtt, bár azt bevallom, h a tanfolyam után sokkal könnyebb mostmár elmélyülni.


Alapból gondolj bele, h José Silva h tudott lemenni alfába, mikor senki nem programozta belé az elmélyülést.


Továbbá egy ember napi 2x biztos van alfában, az elalvás és az ébredés közben.


A kérdésre válaszolva pedig nálunk a tanfolyamon direkt beprogramozták, h a zajok csak segítik a meditációt, te is programozd ezt magadnak. Engem alapból nem érdekelnek a zajok, mert jól ki bírom kapcsolni az agyamat.

2011. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy programozzon, ha nem is tud programozni? Zseniális ötlet. Nézd, próbálkozni lehet. Én elmondtam, mit gondolok, aztán a kérdező eldönti. Mellesleg ezt tanfolyamon is elmondták, ha figyeltél volna, neked is feltűnt volna.
2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire nem figyeltem? h az alfa állapotot csak ott programozzák be? ez baromság, Silvának ki programozta be??? :D

És már hogy a fenébe ne tudna programozni, van olyan ügyes, h letöltse a kézikönyvet, -amitől te próbáltad "megóvni"-, főleg ha az orra elé dugják: *****

bárki tud, ha elmagyarázzák neki a menetét.


A könyvből még jobban elsajátíthatja az agykontrollt, mint aki előadáson is részt vett, csak kitartás, hozzáállás és gyakorlás kérdése.


Ezeken felül persze melegen ajánlom az előadást, hiszen már egy hónap alatt igen jelentős dolgokat is elértem.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infókat!
2011. aug. 11. 07:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van valamilyen természetes vagy alap zaj és zavar akkor azt javaslom hogy a tévét állítsd két csatorna közé , ami jellegzetes hangot ad ki (fehérzaj) . De igen , jobb ha nyugodt , csendes helyen vagy és nagyon fontos hogy számodra legkényelmesebb pozícióban legyél, (ülve könnyebb lemenni alfába) ezt tudom javasolni :)
2011. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!