Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit "mantrázzak" hogy könnyebb...

Mit "mantrázzak" hogy könnyebb legyen? Nem találok olyan mondatot, amiben nincs semmi negatív.

Figyelt kérdés

Egy hónapja diétázom és edzeni is járok és úgy döntöttem, hogy ez megfelelő időpont, hogy letegyem a cigit is. Tudom, nem könnyű egyszerre két rossz szokáson változtatni, de ha csak simán leraknám a cigit még jobban elhíznék, és az nem fér bele.


Harmadik napja nem dohányzom, és most épp egészen el vagyok keseredve, már a feladás szélén állok. Éhes vagyok és rá akarok gyújtani. Nekem szoktak segíteni a mindenféle önszuggessziós technikák, de ugye azt nem mondogathatom, hogy nem dohányzom, nem dohányzom, mert abban benne van, hogy dohányzom. Ráadásul a két problémára együtt kéne valami. Gondoltam arra, hogy "Egészséges leszek" de az meg túl tág. Gyakorlott agykontrollosok, tudnátok segíteni?


2011. okt. 12. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jóllakottnak érzem magam, frissnek és egészségesnek. Jókedvű vagyok és erős akaratú, izmos, sportos és egészséges.


- Miért érzed "tág"-nak az egészség fogalmát?

- Ha éhes vagy, egyél meg egy almát. És még egyet. Nem hizlal és egészséges.

- amikor a bűzrudat kívánod, akkor gondolj rá mint "bűz-rúd"-ra, amitől büdös lesz a szád, a hajad, a ruhád, sárgák a fogaid, és gyorsan egyél meg még egy almát, vagy rágcsálj egy rágógumit, vagy fuss 2 kört a ház körül.

- Amikor a bűzrúd eszedbe jut, rágcsálj el egy NYERS sárgarépát. Tudom, nem vagy nyúl, de a sárgarépa egészséges, nem hizlal, és "elfoglalja" a kezedet és a szádat. (pótcselekvés a bűzrúd helyett)


Gartulálok az elhatározásodhoz, és sok szeretettel drukkolok!!!! Sikerülni fog, én bízom benned ismeretlenül is!

2011. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok,

15 évig voltam dohányos napi 1 dobozzal, és leszoktam, már két éve. Neked is sikerülni fog!!!

2011. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
reiki tanfolyam
2011. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A mantrához nem értek, de amikor úgy érzed, hogy rá akarsz gyújtani, igyál meg egy pohár vizet, vagy akár kettőt.
2011. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért törölték ki a mantrát amit beírtam?!

Lehet azért mert nem latin írással volt akkor most beírom úgy :) Am ez csak egy sima mantra semmi köze a fogyókúrához de gyakorolni akarom a gépelést xD


डेवकि नन्डन मडव केसव

devaki nandana madhava kesava

2011. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én javaslatom, hogy negatív szavakat mint a nem, ne használd.

Én a következőt mondanám. Mindent ezzel a módszerrel érek el, most fogyózok, de egy percig nem vagyok éhes.

Énnyit mondok.

Köszönöm, hogy elértem az ideális testsúlyomat. /kg/

Köszönöm, hogy egészségesen élek, csak azt veszem magamhoz, amire a szervezetemnek feltétlenül szüksége van.

/magadnak köszönd, és mindig jelenidőben kérj, mintha már megtörtént volna. ha hozzáteszed, hogy leszek,akkor igen,majd valamikor a távoli jövőben.. talán.... egyszer.../ Sok sikert!

2011. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pozitív megerősítéseket mondj magadnak:"Testem csinos egyre csinosabb és izmosabb.Tökéletes testnek örvendek.Tudom,hogy a vágyott alak úton van."."....kg vagyok,és .... a bicepszem",ilyenek például.

Nézzél képeket,hogy milyen testet akarsz és ragaszd rá a fejedet.Éld át,hogy ilyen tested VAN.És persze cselekedj,de az menni fog ha átérzed.

Cigit is ilyen megerősítésekkel tedd le,legyen célod,hogy tedd le.

Plusz ha lány vagy gondolj arra,hogy büdös lesz a puncid tőle és nem fog a pasid szívesen nyaldosni(ez tényleg így van,keserű ízetek lesz meg a szaga is nikotin cigis lesz),meg a szád és mindened is ami iszonyat igénytelen,meg ráncosít is,bőrödet is csúfítja

Ha pasi vagy akkor a spermád borzasztó keserű lesz és nem fog szívesen a barátnőd orálisan kényeztetni,a többi hasonlóan amit már írtam.


24F

2011. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kassandra87 válasza:
A dohányzás leszokása nikotin tapasz kell.
2011. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Van nikotin tapasz! És 11 napja nem dohányzom :)
2011. okt. 21. 10:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Ismét A válasz megírásának időpontja: 10-13 14:08 vagyok

Szóval nagyon egyszerű,egyszerűen tedd le a cigit és kész:,,Mától nem gyújtok rá" és kész.


édesapám ezt csinálta pedig 20-27 éves kora között szinte ette a cigit,napi 5 dobozzal szívott és ilyen Kossuth meg Munkás meg füstszűrő nélküli Szimfóniát.

Esküvője napján(édesanyámmal):Mondta neki nagyapám az apósa,hogy fiam nagyon köhögsz ne szívd nem jó,erre a fater:,,Apuka egy doboz cigi itt van,soha többé nem gyújtok rá innentől." És úgyis lett,egyszer nem gyújtott rá attól a naptól kezdve.

2011. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!