Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet valahogyan álmot üzenni?...

Lehet valahogyan álmot üzenni? Info lenebb-nem vagyok paraszt, csak igy engedi : )

Figyelt kérdés
van egy barátnőm..Mindennél jobban szeretem nagyon fontos számomra..csak összevesztünk és a szülei minden lehetséges dolgot megszakitottak hogy láthassuk egymást,miután kibékültünk...se telo,se internet és ugye táv..Csak annyit szeretnék hogy tudja nagyon szeretem én örökké várni fogok rá és életem feláldoznám érte...valamilyen módon lehetséges lenne? Aki meg csak beszolna kérem ne,mert elég fájó seb van a szivemben... 18/F
2011. okt. 20. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem tudok segíteni.

Agykontroll:

Este, elalvás előtt menj le alfába! Nos, ha még sosem voltál lenn, és nem tudod, hogy kezdj neki, a módszert nem írom le, mert először valakinek le kéne vinnie. Elég, ha csupán annyira ellazulsz a fejed búbjától a lábujjadig, amennyire csak tudsz. Persze, előtte helyezkedj el kényelmesen, pontosabban, feküdj le, hiszen úgyis alváshoz készülődsz. De figyelj oda, nehogy belealudj. Tehát, a kulcsszó: ELLAZULÁS.

Mondd magadnak gondolatban, hogy: Akkor akarok felébredni, amikor ő a legfogékonyabb állapotban lesz az üzenetem vételére. Akkor fogok felébredni, amikor ő a legfogékonyabb állapotban lesz az üzenetem vételére. Az emberek, főként a felnőttek agya alvás közben a legfogékonyabb. Segít, ha a személyt el is képzeled, esetleg egy jellegzetes mozdulatát látod magad előtt. Ha még nem láttad, akkor nem szükséges.

Fordulj be, és aludj el!

Éjjel, az első felébredésedkor ülj föl (nehogy elaludj), és csukd be a szemed (vagy hagyd becsukva). LAZÍTS! Ha lehet, képzeld magad elé az illetőt, és gondolatban mondd el neki kérésedet!

Szabályok üzenetküldés esetén:

1) Szeretettel beszélj hozzá gondolatban!

2) Viszonylag röviden üzenj!

3) Tájékoztasd, miért jó ez neki! MEGGYŐZÉS.

Képzeld el, hogy megkapta, és úgy is tett!

Aludj tovább!

2011. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Carlsokolbász ***** válasza:
PERSZE! A tanfolyamot nálam kell befizetni!
2011. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
zsugoriknak alapból nem működik kedves utolsó
2011. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!