Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy létezik, hogy valaki...

Hogy létezik, hogy valaki értelmes es intelligens férfi és mikor szomorú vagy ideges akkor nekifog sirni mint egy gyerek szinte bömböl?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem, hogyan kapcsolod össze a kettőt???!!!


Tehát csak a síkbarmoknak van joguk sírni?

2011. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Mi ezzel a gondod? Vannak érzelmei, nem fél kimutatni őket. Ez önmagában egészséges. Attól, hogy sokan elfojtják az érzelmeiket, még nem lesz az a helyes. (A föld akkor is gömbölyű volt, amikor szinte mindenki azt hitte, lapos.)


Ha úgy érted, elveszíti az önkontrollját ilyenkor, lemegy gyerekbe, szólni sem lehet hozzá, csapkod és hisztizik, akkor lehet ez egy gyerekkori elakadás, pszichésen nem feldolgozott élmény következménye. Problémát nem biztos, hogy okoz ekkor sem, attól függ, milyen az illető környezete, miképp viseli ezt el, milyen lesz ettől az adott ember életminősége. Ha Ő maga problémaként értékeli ezt, akkor kezdhet vele valamit. Ha neki nem gond, akkor téged miért zavar? Ha valami fizikailag nem okoz nekem kárt, mégis zavar engem, akkor az belőlem fakadhat. Tehát azt is lehetne kérdezni, mi van benned, mire emlékeztet, mit mond neked ez a viselkedés? Lenézed, elutasítod, vagy éppen irigyled ezért? Bármelyik is, átgondolhatod, hogy miért pont azt váltja ki belőled, miért zavar ez Téged annyira, hogy kérdést tettél fel róla ide?

2011. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Valami pszichés zavar lehet nála, nem normális dolog. Ha egy felnőtt az életében egyszer-kétszer elsírja magát, belefér, de rendszeresen - ez mindenképpen valami beteg elmére utal. Mielőtt felhördülnének, persze, hogy joga van hozzá, meg azt is elfogadom, hogy sírja ki magából - ha gyerek. Egy felnőtt viselkedjen felnőtt módon, ha nem tud, akkor ott baj van.
2011. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy összecsapnak az ember feje felett a hullámok, lehet, hogy nem mondja el, mi az igazi baja, de ha már mindenen sír, valóban furcsa. Vagy tényleg nagyon kivan valamitől, vagy túlérzékeny.
2011. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavart soha sem csak meg vagyok lepödve, néha én valósággal örvendek annak, hogy kimutassa az érzeseit, de az tény és való, hogy a testvére is így viselkedik de durvábban és csapkodik is. Nincs senkije és egyedül él mi távol vagyunk egymástól.
2011. okt. 25. 10:46
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

A nagy szomorúságot és az idegességet kétféle módon lehet feldolgozni:


1. Magán vezeti le a feszültséget, önmagát "bántja", befelé fordul


2. A környezetén vezeti le a feszültéget, tör, zúz, felpofoz, megver


Döntsd el melyik utal nagyobb intelligenciára.

2011. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán láttam így, de a testvéréről tudom, hogy gyakran fordul elő nála. A barátom nem árt ezzel senkinek senkire, semmire nem teszi rá a kezét nem lenne képes arra, de mind amellett gondolom, hogy miértt jutott ide mert egz szinte tétesett csaladból származott ahol nem votl számára egy férfi jelkép akirpl példát vehett volna, ez az én gyanúm.
2011. okt. 25. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem számodra mi lenne a példaértékű viselkedés.


Az érzelmek elfolytása orvosilag rendkívül egészségtelen, rámegy az érrendszerre, idegrendszerre. Ezért alacsonyabb a férfiak átlag életkora.

2011. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem ez nagyon helyes, hogy kimutatja erzelmeit sot tisztelem egy ferfiben, de en nala furcsnak taltam mert nem egysszeruen csak sirt es nem olyan nagy problemakor neki valami gyerekkori problema csattant vissza ha erted amire mondom
2011. okt. 25. 19:49
 10/12 anonim válasza:

Ahogy valaki nagy mondta(bár nem szeretem a sablon szövegeket de ez igaz)nem az a legerősebb aki nem tud sírni hanem : "Azt mondják, az az igazán erős ember, aki tud sírni. Miután kisírja magát az ember, történjék bármi, utána sokkal jobban tudunk hozzáállni a problémákhoz.

- Igaz. De ugyanakkor az, hogy tudsz sírni, mikor sírnod kell, azt is mutatja, mennyire erős vagy."

2011. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!