Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez szerintetek lehet a vonzás...

Ez szerintetek lehet a vonzás törvényének eredménye?

Figyelt kérdés
Próbáltam szerelmet bevonzani. Összeismerkedtem 1 fiúval, hamarosan lesz a 2. randevú. Tényleg olyan, amilyet elterveztem, úgyh. ez szerintem annak köszönhető, h. bevonzottam őt. Viszont most kaptam levelet több régi ismerősömtől, akikkel már régen találkoztam, és vhogy mindegyik azt írta, h. csodálkozik, h. nincs barátom, pedig emlékszik, h. milyen jól néztem ki még régebben is, és találkozni akarnak velem. (Ezt én most nem nagyképűségből írom.) Szóval most hirtelen megnőtt az érdeklődés irántam. Ez lehet a bevonzás miatt?
2011. dec. 7. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak normális válaszokat, légyszi.
2011. dec. 7. 13:35
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Aki elhiszi a bevonzás törvényét az nyilvánvalóan azt mondja, hogy igen, lehet emiatt, sőt biztosan emiatt volt.


Én természertesen nem hiszek benne, ezért azt mondom: biztosan nem lehetett amiatt, ellenben magyarázza az a tény, hogy a szerelmet kereső lányokat nagyon könnyű kiszúrni pl. személyes találkozás, facebook alapján.


A "normális válaszokat akarok", egyébként arra utal, hogy csak egyetértő, megerősítő válaszokat vársz?

2011. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem. mindenki ismerkedik és szerelembe esik. mi ebben a varázslat?
2011. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális válasz alatt csak azt értettem, h. a vonzás törvényével kapcsolatos válaszokat írjatok. Tehát inkább olyan ember írjon, aki hisz benne, vagy legalábbis tudja, h. mi az a vonzás törvénye. Persze azt a választ is elfogadom, h. semmi köze ennek a vonzás törvényéhez, és h. ez nem attól volt.
2011. dec. 7. 14:29
 5/10 tekike99 válasza:

akkor tényleg csak egy fajta választ fogadsz el :)

mert aki hisz benne, az azt fogja mondani, hogy igen, amiatt van.

2011. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert aki hisz benne, és ismeri ezt az egészet, lehet, h. azt mondja, h. ilyen nem létezik.
2011. dec. 7. 15:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább azt mondom, h. nem ilyen válaszokat várok: "Inkább normális dolgokkal foglalkozz." "Az agykontroll egy hülyeség.", stb, stb
2011. dec. 7. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
ha van hited igen akkor működik ,de hit nélkül semmit sem ér az élet!!!
2011. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, nem amiatt van, csak ismerkedik és szerelembe esik az ember, az magyarázza meg nekem, hogyan lehet, hogy 10 évig senki rám sem nézett, majd mikor elkezdtem programozni, hirtelen mindenki elkezdett érdeklődni irántam (kicsit sarkítva). Szóval szerintem igen, attól van. :)
2011. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én nem hiszek ebben.

Próbáltam a Vonzás Törvényét, de kb. semmi nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna.

Sőt! Nem is sikerült az, amit elterveztem.

Csak tiszta gyomorideg voltam, hogy miért nem jön össze.

Azóta elfogadom azt, ami van, és próbálok örülni annak, amit vonzás nélkül elértem.

2011. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!