Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Mi volt a legnagyobb dolog, amit megkaptatok a vonzás törvényének segítségével?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik valóban hisznek benne :)
2011. febr. 13. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Egy Rolls Royce Phantom.
2011. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát én akkor kezdtem el hinni benne amikor makróökonómia2 szóbeli vizsgán kihúztam a 2 legkönnyebb tételt az 50 közül és elötte erre a 2 tételre koncetráltam :D :D :D Vannak csodák!!!
2011. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

megkaptam a pénzt a házvásárláshoz, ami a foglalóhoz kellett, utána pedig álmaim házát sikerült megvenni.

Lerajzoltam, úgy ahogy szerettem volna, kert stb. és bejött:)

csak akarni kell

2011. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nálunk a suliban bizonyos időközönként van évvégi nagy tételfelés angolból, és mivel félévkor a school témakört dolgoztam ki, számomra az volt a legkönyebb, a másik a shopping ha jól emlékszem, de ebben nem vagyok már biztos, na mind1, a lényeg, hogy mikor odakerültem, nekünk is húzni kellett, egy héten keresztül azt mondogattam magamnak, hogy a school-t fogom kihúzni, és mikor bementem én volt az első, és ha hiszitek, ha nem elsőre azt húztam ki, mikor végeztem az első tételfeleléssel, akkor magabiztosságból felbuzdulva mondogattam magamnak, hogy shopping, és másodikra azt húztam ki, olyan boldog voltam, és szerencsére jól sikerült a felelésem

nem tudom, hogy most vonzástörvénye, vagy egyszerűen szerencse kérdése volt, de nagyon boldog voltam :)

2011. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
A tömeget.
2011. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

azt ami teljes körű magyarázatot ad nemhogy arról, hogy miért tud működni a vonzás törvénye, de arról is, ami a pályát adja az élethez, pontosabban arról, ami valójában él, s ebből kifolyólag az ember valós mibenlétéről, a világról, így Istenről is. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát a nagy semmit, azt! elhiszem hogy valakiknek, akik igazán tudnak bízni benne azoknak beválik és történnek csodák. nekem nem:/.
2011. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pasikat. Sajnos mindig későn. Már foglalt voltam, mire az előző kiszemeltre hatott a vonzás.
2011. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer leszart egy gólya... Szerintem ennél nagyobb dolog nem esett rám.
2011. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A Nokia C7-et! 3 hétig szinte csak arra koncentráltam, lerajzoltam, képet, újságcikket gyűjtöttem róla, ezt az egészet egy kartonra,amire gyakran ránéztem és vizualizáltam, lefekvés előtt ezt láttam utoljára, és egy nap mikor késő este értem haza vacsora után, egy csomag várt otthon: a nagymamám küldte. Sorsoláson nyert egy Nokia C7-et, de mivel ő nem használja, mert "nem tud modern kütyüt kezelni" ezért postán továbbküldte nekem.

Akkor és ott annyira ledöbbentem! Bőgtem örömömben! A Titok csodálatos hatalom, amiben alig hisz valaki, és még kevesebben tudják használni.

2011. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!