Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van valami jelentése ennek,...

Van valami jelentése ennek, amit láttam? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Lefekvés előtt próbáltam lemenni alfába, ami sajnálatos módon nem sikerült, de láttam 2 képet, sima álló kép volt, de tisztán kitudtam venni, hogy az egyiken egy tigris volt a másikon meg egy kék papagály, van valami jelentése ezeknek az állatoknak?
2012. jan. 2. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem először a tigris figyelmeztt valamirekésőbb kiderült mire!!!!most nagyyon figyelj arra hogy VEGYÉL EGY HELYESÍRÁSI SZÓTÁRAT!!!!mivel a papagáj pontos j!!!

bocsi ezt muszáj volt...

am nem tom de a tigris az erőt képviseli, a harcot. a papagáj madár ami a szabadságot , a repülést jelképezi

2012. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mast es mast jelenhet, altalanossagban: ugy tudom, a tigris a büszkeseget szimbolizalja. A papagaj talan a sokszinüseget? (ketszinüseget?)
2012. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Ha képeket láttál, akkor lementél alfába, ebben vita nincs. Nem tudom, jelentenek-e bármit is.
2012. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tulajdonítok jövőbelátó, nagy jelentéssel bíró dolgot a képeknek, amik ilyenkor feljönnek, hiszen ilyenkor megnyílik a kapu a tudatalattiba, és onnan sokminden szabadulhat elő random.


Viszont ha választ keresel valami kérdésre, és direkt arra koncentrálsz, akkor érdemes elgondolkozni a látottakon.

2012. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!