Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egyenlő az agykontrollal az...

Egyenlő az agykontrollal az amiről a "Titokban" szó van? Mert sok olyan válasz van az agykontrollos kérdéseknél h nézze meg a filmet. A filmet láttam de az agykontrollhoz nem értek. Megmagyarázná ezt nekem valaki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert kivágnák a billentyűzetem zsinórját, ha azt leiírnám...
2010. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyan az a kettő, viszont közös vonásai vannak. Tehát az alap hozzáállást el lehet sajátítani a filmből is-ami szerintem jócskán fel van fújva,mert ezeket már jó pár (száz) éve leírták mások...-

Az agykontrollal a gondolataid, képzeleteid erejét tudod irányítottan felhasználni különböző technikákkal,hogy 1-1- célodat, vágyadat könnyebben el tudd érni. Az agykontroll során a programozás alfa/meditatív állapotban történik, mert ekkor fogékonyabb az agyad a gondolataidra...

Termeszesen egyik sem csodaszer, nagyon sokat kell dolgozni mind alfában, mind bétában.


Ha van konkrét kérdésed, tedd fel nyugodtan, hátha sikerül valakinek válaszolnia rá!:)

2010. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.Kérdezgetek én itt csak nem kapok rá általában hasznos választ.
2010. júl. 14. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Így sem lett tisztábba kép?

Esetleg, ha érdekel nézz utána az agykontrollnak is, hátha kedvet kapsz.

2010. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem kb ezt így.Érdekel csak nagyon drága.Nem az én pénztárcámhoz szabták.Neten meg nem nagyon találtam semmit.
2010. júl. 14. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az Univerzumunkat a tiszta Gondolat építi fel, így mindkettő azonos alapra épül, de még a tudomány és vallás is, csak még türelmesnek kell legyünk, hogy beérjen a dolog. A végső valóság pedig nemesebb és magasztosabb dologról szól, mintsem önző vágyainkat teljesítsük titok vagy agykontroll segítségével, amik szintén az önzés áldozatai lettek ugyebár, hiszen méregdrága az oktatása ezeknek...minden tudás ingyen van...és az igazság is mindenkié, aki pénzt kér ezekért...ott baj van.:)


üdv

25/F

2010. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
25/F régóta figyelem a válaszaidat.Szinte mindig ugyanazt írod mintha azt akarnád tanítani h ne az önös céljainkat tartsuk szem elött.Nem egészen értem.Te tudsz valamit amit én nem és én nagyon kíváncsi vagyok ám...:D
2010. júl. 14. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező.


Legalább te olvasol a sorok között. Igen valami ilyesmiről van szó. De azt amit tudok, egy könyvből nyertem ki, egy olyan könyvből, ami a tanítást tárja az ember elé, persze ha mély figyelemmel és elfogulatlanul olvassa. E tan egy másik világszemléletet állít az ember elé, és abból kiindulva magyarázza meg az életet, embert, Istent és az ember mibenlétét. Sikerrel. Ha meg akarod lelni te is ezt a fajta igazságot, akkor olvasd el a könyvet. Adom a szerzőt és címet, egy linkkel. :)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége.

[link]


h valami nem érthető szólj és segítek.


üdv és sok sikert.

25/F

2010. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)feltétlenül elolvasom:)
2010. júl. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!