Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerelem bevonzása. Mi a...

Szerelem bevonzása. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vagyok egyedül már, és néhány hónapja jutottam el arra a pontra,hogy a múltbeli sérelmeimet elfelejtettem,megbocsátottam,akinek kellett, elengedtem,akik kellett és mostanság érzem,hogy ideje az új szerelem után nézni.

Ugyanebben az időben kezdtem olvasni a Vonzás Törvényéről,ami nagyon sok esetben (munkában és egészségben) remek eredményeket hozott,aminek nagyon örültem.

Azzal tisztában vagyok,hogy egy konkrét személyt nem jó bevonzani,mert az az ő akaratával nem feltétlenül egyezik. De mi a helyzet akkor,ha nekem van egy saját kis elképzelésem,tulajdonságokról, érzésekről, külsőségekről? Addig a szintig el is jutottam,hogy már tudom,mit és kit akarok, elképzeltem az érzést, elképzeltem a fiút magát.

Sajnos azonban a külső "hatások",ha lehet így mondani,elkeserítenek. Néhány napja egy tarot-kártyában jártas barátnőm megkérdezte,van-e kedvem egy kis jósláshoz.A kérdésem az volt,hová vezet,ha "ragaszkodom" az eddigi elképzelésemhez a szerelemmel kapcsolatban, de mivel elég sok kételyem volt eddig is, a kártya nem hordozott túl pozitív üzenetet. Ettől aztán el is ment a kedvem az egésztől, tudom,hogy ez is a vonzás kategória... de valahogy az eddigi lelkesedésem, a hitem odaveszett. Nem tudom, vajon ez egyfajta figyelmeztetés volt-e az Univerzumtól,vagy én magam vonzottam be a kártyákat (egyébként a jóslásoknak eddig mindössze töredéke "jött be", az is nagyon általános dolgokra vonatkozott) ... és a hangulatom a kártyák "miatt" szépen el is romlott,a lelkesedésnek nyoma sincs,mert most ezeken a dolgokon agyalok.

Egy másik barátnőm,aki egy kicsit szkeptikusabban látja a dolgot, annyit tett a dologhoz,hogy az ember típusokat szeret, karaktereket keres, akikkel jól érzi magát,és ez mindössze annyiban vonzás,hogy a magabiztosságoddal és a személyiségeddel meg tudod hódítani a kiszemeltet vagy nem...és ugyanez vonatkozik a külsőségekre: ha valakinek a barna szemű fiúk tetszenek,rájuk koncentrál, őket veszi előbb észre, és ez nem egyfajta vonzás,csak annyi,hogy tudod mit akarsz.

Teljesen összezavarodtak a gondolataim,ezért érdekelne,hogy valakinek bejött-e már ez a szerelmi bevonzás dolog.

Mit gondoltok erről? Elakadtam... minden választ szívesen fogadok,a kritikát is.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 13. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elején szeretném leszögezni, hogy nem vagyok ezotyúk, inkább játéknak fogom fel az ilyen dolgokat, még akkor is, ha tapasztaltam, hogy bizonyos dolgok működnek. A barátnőm miatt (kísérjem el) jártam agykontroll tanfolyamra, úgy mentem oda, hogy nem hittem benne, de rengeteg meglepetés ért. :)


Ennyi bevezető után térnék rá a válaszra.

Be tudod vonzani a számodra megfelelő embert. Ennek érdekében minél pontosabban le kell írni az illetőt, de azért van egy határ. Mondhatod, hogy legyen magas, de nem mondhatod, hogy pontosan 182,5 cm magas legyen.

Nem képzelheted magad elé a személyét, hiszen az nem az ő személye, csak a saját vágyaid testet öltése.


Én az egyik ilyen bevonzós könyvben lévő mintaszöveget írtam át egy kicsit. A "nincs egy normális pasi" nyafogás helyett naponta többször elmondtam magamnak hangosan, hogy +naponta több ezren találják meg a párjukat. Hamarosan találkozom egy olyan férfival, aki..." stb.

Nem szabtam irreális feltételeket, nem fordítottam túl nagy energiát a külsőségekre, csak annyit "kértem", hogy legyen magasabb és idősebb, mint én, tetszen nekem, ahogy kinéz (mert ugye a szépség relatív), szeressen, becsüljön meg, és én is tudjam szeretni őt, legyen jó humora, ne legyen lusta. Kb. ennyi.

Nekem működött, előtte évekig nem volt párom, amikor elkezdtem használni a "módszert", 1 hónapon belül lett.

Nem tudom, hogy valóban "küldte-e" az univerzum, vagy a pozitív mondatok hatására én magam váltam nyitottabbá egy kapcsolatra, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy azóta összeházasodtunk. :)


Nekem is van jósnő ismerősöm, szintén a barátnőm könyörgésére elmentünk hozzá jósoltatni. SEMMI nem jött be belőle. Se nekem, se a barátnőmnek. A barátnőmnek főiskolát jósolt, ehhez képes nem várt terhesség és gyerek lett a vége, fősulira meg soha nem fog járni. Nekem meg azt jósolta, hogy össze fogok jönni azzal, a régebben tetszett. Mondanom sem kell, hogy soha nem jöttünk össze.

2012. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm,hogy időt meg energiát fordítottál a válaszra,elgondolkodtató és sokat segítettél vele!

Én is azt a módszert használom,amit Te, legalábbis egészen a kártyás akcióig azt használtam, csak megtorpantam. De folytatni fogom mindenképpen!

Még egyszer köszönöm! :D

2012. jan. 13. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Az én válaszom nem lesz ilyen tartalmas.


Amíg ilyen elkeseredetten keresel, felemlegeted, hogy már elmúlt a régi sérelem, addig 100%ig biztos lehetsz benne, hogy a pasik megtartják a távolságot és menekülni fognak. Amíg kapcsolatot keresel, addig biztos nem fog összejönni. Ez még a lelkileg zavaros kategória.


Ui: tarot kártya, agykontroll, bevonzás és egyéb az nagyon blamázs. Gondolj bele mit szól egy átlagos pasi, ha kifejted neki ezen véleményeidet. Tök mindegy hogy vonzod be és mit programozol, röhögve törli ki a telefonszámod, amint megtudja.


29F

2012. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Te nézőpontod is elgondolkodtató, és köszönöm,hogy megosztottad,van benne valami.
2012. jan. 13. 12:45
 5/12 Fromjezus ***** válasza:

Szia!


Mielott erdemben valaszolnek lenne par kerdesem, s ezek alapjan tudok tancsot adni! (de legyszives oszinten, ugyis anonim vagy)

Eletkor?

Suly?

Magassag?

hajszin es hossz?

Kosarmeret?

Hol elsz? (veletlenul se ismerjenek fel: falu v kis varos v Budapest)

2012. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Impossible.
2012. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Baromság az egész. Az újabb nagy szerelem akkor fog jönni az életedben, amikor a legkevésbé se agyalsz meg hókuszpókuszolsz rajta és te fogsz a legjobban meglepődni, hogy az új szerelmed lénye, személyisége mennyire más mint az áltatad kitalált, idealizált tulajdonságok. A szerelem ugyanis nem az alapján válogat, hogy xy mennyire jófej, humoros, sármos vagy épp okos. Lehet, hogy egy égedelem nagy bunkótól fogsz odakozmálni.
2012. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, 26 N voltam. Még annyi egyébként a tapasztalatom, hogy az új szerelem akkor köszönt be az életünkbe, amikor alapvetően harmóniában vagyunk önmagunkkal.
2012. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,amit írt,elgondolkodtató!
2012. jan. 13. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj!

Megértem, amit írsz, és mondják is, hogy így kell "bevonzani", de ha rám hallgatsz, akkor elfelejted az egészet, és maximum annyit "kérsz" az Univerzumtól, hogy találd meg a nagy szerelmet.

Nekem is volt egyfajta ideálom, és elképzelésem, mint mindenki másnak, az összes barátom ilyen volt eddig, erre a típusra "koncentráltam".


De hiába kaptam meg a "típusomat" olyan boldogtalan voltam mellettük, hogy csak na!

És egyszer hirtelen, váratlan, teljesen véletlenül találkoztam valakivel, aki egyetlen dologban sem egyezett az álmaim férfiával.

Se külsőleg, se belsőleg, se stílusra, se öltözködésre.

Hosszú hajú például, amit utáltam eddig, finom arcú, ami soha nem tetszett, mert a markáns férfiak vonzottak stb...


És Bumm!, "belém csapott a villám", soha de soha nem voltam még ilyen szerelmes, sőt emberileg sem szerettem még így senkit a világon!

Annyira szeretem, amennyire ember szeretheti a másikat, pedig SOHA nem tetszettek az "Ő típusú" fiúk, de Ő tetszett, az első perctől kezdve nagyon-nagyon- nagyon!


És tudod, hogy mi a vicces?

Az, hogy elolvastam a pár évvel ezelőtti naplómat, és azt írtam benne -már el is felejtettem különben-, hogy "Nem tudom, hol a nagy szerelem, vagy ki lesz az, de azt kívánom, hogy csak jönne már!"


Érted? Nem típust kívántam, nem írtam le, milyen legyen, csak azt, hogy "Jöjjön a Nagy Szerelem!"


És itt van!

És ez TÉNYLEG szerelem!


Ezt kívánom Neked is, szívemből!


Ne kívánj olyat, hogy ilyen legyen, vagy olyan, csak azt, hogy érkezzen meg az életedbe a Nagy Ő!

2012. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!