Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A tanfolyamon olyan témáju...

A tanfolyamon olyan témáju dolgokat is sikerul elsajátitani hogy pl. : pénz bevonzása, kibékülés, munkahelyi sikerek stb. szóval konkrétan ilyen témákban is utazunk az alfában, amit persze meg is tudok tanulni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ez inkább Vonzás Törvénye nem agykontroll, de ez a kettő természetesen nem zárja ki egymást, én mindkettőt használom :D
2011. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, csak ahhoz az alfát meg kéne tanulnom, mert ugy jobban elém tudom képzelni a dolgokat amit szeretnék...


Te pl. elvégezted a tanfolyamot? le tudnád irni nagyvonalakban, akkor mi "megy ott" 4 napig ?


Tudod most filózom, hogy elvégezzem e vagy sem, és elsősorban erre szeretném használni amit a kérdésben irtam..

:)

2011. márc. 7. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

én könyvből tanultam meg az alfát.

ez kb. olyan állapot, mint amikor reggel felkelsz, de még nem vagy teljesen magadnál...nyugalom vesz körül, remélem érthető :D este is, amikor közeledik az elalvás, de még nem alszol, az már alfa.

jó ha tudod hogy alfába vagy, mert akkor tudod a tudat alattidat irányítani az elmédet és így a viselkedésed is!

nekem akkor megy a legkönnyebben a vizualizáció, ha valami jó kis zenét hallgatok! na akkor magamévá teszem a látottakat! (amit a fejedben elképzelsz az később a kezedben lesz)

tehát a vizualizációhoz nem fontos lemenni alfába, de úgy hatásosabb! (amúgy le lehet menni thétába is:)

na remélem tudtam segíteni :)

2011. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: olvasd el José Silva könyveit! megéri! (Agykontroll, Gyógyíthatsz> ebben van egy f@sza 40 napos kiképzés :D
2011. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt kell mondjam a tanfolyam az alapja az agykontrollnak ,utána jöhet a többi. de nagyjából az alapba beletartozik az is amit nagyon nagyon el szeretnél érni(legyen ez jelenesetben a pénz bevonzás stb.) , de van pl a http:\\esettanulmanyok.hu oldal itt nagyon sok technika van részletesen leírva hogy hogyan kell használni


sok sikert:)

2011. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!