Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetném el agykontroll...

Hogyan érhetném el agykontrollal, hogy kevesebbet idegeskedjek felesleges dolgokon?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem vagyok csúnya, főiskolára járok, dolgozom is, gyönyörű barátnőm van. Ezek ellenére nagyon kicsi néha az önbizalmam és sokat idegeskedem felesleges dolgokon. Emiatt a szexuális életemben is vannak problémák. A kérdésem az lenne, hogy mire gondoljak agykontroll közben, hogy át tudjam programozni az agyam és pozitívan változzak? Kevesebbet szeretnék agyalni feleslegesen. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2012. jan. 24. 08:16
 1/9 Antimod ***** válasza:

"Nyugodt vagyok, minden sikerül. Az adódó problémákat mindig meg tudom oldani." Ilyesmikre.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ne képekre gondoljak, csak ezt mondogassam alfában?
2012. jan. 24. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
"Pohár víz" technika! Nagyon hatásos.
2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Poharviz, alomkontroll vagy siman a laborodban is megkerdezheted ugyanezt!

2. Javasolnam egyreszt a kerdesek formajaban gondolkodast: miert merült fel bennem, mi a legjobb amit tehetek...stb. Es ha olyan gondolatok, amik csak teves berögzödesek, kifejezetten agyalasra javasolnam a gondolatnagytakaritast, ugy, hogy elöre felkeszülni, hogy mire csereled magadnban bizonyos gondolatokat.

2012. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
A pohár víz is jó technika, de a pohár vodka a biztos megoldás. Ahogy a mondás tartja, az alkohol nem válasz semmire, de legalább elfelejted a kérdést. :-)
2012. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom volt nekem is. Korábban nagy önbizalmam volt és volt is mire büszkének lennem. Aztán változott az életem és az önbizalmam is.


Csinálj olyan dolgokat amiben sikeres vagy és szereted azt csinálni. Csináld ezt minél többször, a sikerélmény önbizalmat ad. Az agykontroll is segít ebben. Viszont ha nap közben csak azokra koncentrálsz amiben rossz vagy akkor kb az egész nem ér semmit. Tehát olyan környezetben kell minél több időt töltened amiben sikerélményed van és szereted is azt.


Alfában pedig idézd fel ezeket a dolgokat és mondj köszönetet érte.

Pl:

Köszönöm, hogy jól tudok focizni, programozni stb. vagy amiben jó vagy.


Mindenki jó valamiben.

2012. jan. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nrrolli ***** válasza:

:)

MEGFELELNI ŐNŐNMAGADNAK?! VAGY másoknak

vagyMEGFELELNI másoknak

?


olvass a sorok közt és megtudod a választ

o

2012. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ezek az ún. felesleges aggodalmaskodások úgymond az agyad elterelő hadműveletei az igazi problémádról az ilyen pitiáner dolgokra keni rá amin tudsz egy sort idegeskedni addig se foglalkozva a legnagyobb problémmáddal mi is lehet az ? mi történt a barátnőd és közted miféle szexuális problémák (talán ő hívta rá fel a figyelmedet??)nem lehet egyfajta bizalmatlanság a barátnőddel esetleg családoddal kapcsolatban??

Az meg hülyeség h görcsösen két mondatot hajtogatsz csak bereteszeled vele teljesen az agyad így még arra se futja h optimálisan/reálisan gondolkozz egy adott helyzetben

szerintem próbálj meg egy-az életed adott pontjára gondolni ahol sikerélményed volt és senki sem gátolhatott a boldogságodban esetleg egy kellemes gyerekkori emlékre.én mindenesetre ilyenkor nagy levegőt veszek és ahelyett h becsapnám magam h de ez nem így van és nem így lesz-megpróbálom megtalálni a dolgok megoldását h tényleg ne következzen be az adott dolog amitől úgy tartok

remélem tudtam segíteni;)

2012. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ezek az ún. felesleges aggodalmaskodások úgymond az agyad elterelő hadműveletei az igazi problémádról..."

Ebben is van igazsag!!!

Es hogy tudsz rajönni a valodi problemara, amit a belsö monologgal, agyalassal elterelsz? Hat pl. poharviztechnikaval. :)

Az agykontrollos technikak, mint poharviz, alomkontroll, ezekkel az ember a tudatalattijahoz kerül közelebb, megpedig ugy, hogy "kiüresiti" az elmet. Nem 2 mondatot mondogat - az mar a problemaval szembenezes utan, a teves berögözödes (pl. megszokasbol) modositasara tett törekves, de egyebkent is mas technikakkal (nem az ajanlottakkal) törtenik.


4.

2012. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!