Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet szemet...

Somogyilaszlo kérdése:

Agykontrollal lehet szemet javítani?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan??Ha valakinek van tapasztalata,esetleg hallott valamit a megvalósításáról az írjon!Nem nagy dioptriáról van szó..Mármint szerintem a 0,75 dioptria nem nagy :) Azért kérdezem, mert hallottam,hogy a puszta jó látásra való gondolás is segíthet..Várom a válaszokat!:)
2012. jan. 14. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha voltál tanfolyamon, akkor tudod, hogy hogy kell használni az elme tükre technikát.

én azt csinálnám még, hogy azt programoznám, hogy minden pislogásnál egyre jobban és jobban látok.

2012. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem voltam..:S Ha privátban elmagyaráznád,hogy hogyan is kell csinálni azt megköszönném :) De megértem azt is ha nem írod le,mert tudom,hogy nem olcsó dolog..
2012. jan. 14. 17:36
 3/18 anonim ***** válasza:

nem az ára miatt, hanem, mert ha nem voltál tanfin, nem biztos, hogy a leírás ellenére is sikerülni fog, mert nem tudod magad alfába vinni.

Olvasd el a könyvet első lépésként, az segít. De ha csak tényleg annyit csinálsz, hogy elképzeled, hogy minden pislogás után, ahogy kinyitod a szemed, jobban látsz, már jó úton jársz.

2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Atyaúristen...
2012. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
nem-nem. nem az isten, hanem te magad, meg az agyad...
2012. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Alfába bárki le tudja vinni magát...
2012. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem,már voltam alfában,de ez csak feltételezés a részemrôl.Egyszer,amikor volt idôm leültem,hogy meditáljak egyet,mert hallottam,hogy jót tesz és amikor a 15-20.perc körül jártam,akkor egy elmondhatatlanul jó érzés fogott el,nem is tudom igazából mihez hasonlítani,de nem hiszem,hogy ez alfa állapot volt hiszen ez volt az elsô alkalom,hogy meditáltam és lehet,hogy csak a nyugalmat éreztem.Mindenesetre köszönöm a válaszokat próbálkozom a pislogós módszerrel :-)Persze ettôl függetlenül még várok válaszoka
2012. jan. 14. 18:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Vedd meg a két alapkönyvet /nem eget rengető az ára/, amiből mindent megtanulhatsz. Sok esetben hasznát veszed.
2012. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben!Majd ide írom,a változásokat!;)
2012. jan. 14. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!