Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetem el, hogy...

Hogyan érhetem el, hogy elfelejthessek valamit?

Figyelt kérdés
Van valami ami már nagyon mélyen berágta magát az elmémbe, egy dolog amit szeretek, de már zavaró, hogy mindenről ez jut eszembe. Van valami ötletetek, hogyan tudnám egyszerűen törölni a fejemből? Bocsi ha rossz helyre nyitottam.

2012. febr. 21. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Erős ütés a fejre...sajnos ennél többet nem tehetsz. :D
2012. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek. Ezért írtam ide a kérdést, az ezotériához, mert ilyenen csak a csoda segíthet.
2012. febr. 21. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolj egy piros pontra.

Ne gondolj arra hogy ne gondolj ra.

Gondolj masra:)

2012. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a viccet félretéve, nem hiszem, hogy el kellene felejtened, ha szereted. Inkább próbáld meg megszokni, hogy mindenről az jut az eszedbe.


Egyáltalán miért akarod törölni a fejedből? Inkább örülnöd kellene, hogy valami felvidít. :)

2012. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy semmi konkrétat nem írtam, ezért könnyen félreérthető.

Gyakorlatilag egy egyszerű, sablonos, mindennapi, mindenki által ismert történet lényegét szeretném kiverni a fejemből.


Ezt a problémát úgy képzeljétek el, mintha mindenről (például) a Rút kiskacsa története jutna eszetekbe.

"Jé az az ember ott milyen csúnya, de majd idővel biztos megváltozik."

Ezért szeretném kiverni a fejemből, mert egy kitalált történet, nem reális, zavarja az itélőképességemet.


És ezért is szeretném felejteni, mert teljesen dilisnek tartom magam tőle.

2012. febr. 21. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
masodik vagyok.en vagy het evig jogaztam..a vegen leesett nekem is hogy ez tulajdonkeppen egy szekta volt, es miutan abbahagytam nekem is ilyen "elvonasi tuneteim" voltak:p
2012. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Találj ki valami mást. Kezdj el kertészkedni, olvasni, találj magadnak egy hobbit. Idővel el fogod másra fogsz gondolni, az h elfelejted-e, már több dologtól is függ...ha például tini vagy, akkor 25-30 éves korodra már csak valami gyerekes álmodozásként fogsz rá gondolni,

így hamar elfelejted.

2012. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!