Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet "lemenni alfába"?...

Hogyan lehet "lemenni alfába"? Hogy érhetem el ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlás kérdése!

Az agykontkrollosok hívják így a meditálást.

NNa most vagy fizetsz 30-at egy tanfolyamért vagy megelégszel azokkal a meditációs technikákkal amit a neten találsz.

Használhatsz kellemes zenét hozzá. Keress egy csendes időszakot és kezdj el a zenére koncentrálni. Vagy egy tárgyra. sok szerencsét.

2011. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
alfább közeli állapotot érhetsz el, ha becsukod a szemed és párszor azt mondod magadnak, hogy lazíts, vagy hallgathatsz relaxációs anyagokat is. A legnehezebb megtalálni a határt az alfa állapot és a belealvás között, de ha gyakorolsz menni fog:) (egy gyakorló agykontrollos)
2011. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Egyébként veletek már megtörtént, hogy elképzeltetek valami komolyabb dolgot alfa állapotban és az valóra is vált?

2011. jún. 27. 12:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ó soroljam, mire vagy kíváncsi, vagy mit szeretnél elérni? (az agykontrollos)
2011. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szívesen olvasnék néhány konkrétumot.

Én azt szeretném elérni, hogy legyen munkám, olyan amit szívesen végeznék.

2011. jún. 27. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

jó, hát a teljesség igénye nélkül:

a szemem javítottam (2-2 dioptriával),

nagyszerű nyaralásokat intéztem:),

nyertem a lottón (egy hármast),

programoztam egy nagy szürke autót, amit olcsón veszünk meg kb. fél év múlva vettünk egy új full extrás renault megane grandtour-t (szürke:) újonnan, de mivel teszt autó volt kb. 500e-rel kaptuk olcsóbban. (és itt jött vissza a tanfolyam ára kb. 20-szor)

nyelvvizsgát programoztam 89%-osra, 89,7%-os lett. rengeteg vizsgát az egyetemen, mind ötös, az agykontrollal kitünő vagyok.

egy töri oktv (középiskolai verseny) 2. helyet is programoztam, hát hatodik lettem, de szerintem jó az is:D

igazából rengeteg mindent, szinte bármit, pénteken pl. hogy ne essen az eső a kerti partin, mert nagyon fújt a szél, meg csepergett az eső, de mire jöttek a vendégek kijavult az idő, persze tudom, hogy ez nem rajtam múlt, de én azért programoztam:)

elveszett tárgyak megtalálása, jó albérletet programoztam, de úgy hogy találjon rám, és rám talált, egy kedves ismerősöm keresett meg vele:)

tulajdonképpen tényleg bármit, most ennyi jutott eszembe, de én csak biztatni tudlak, én minden helyzetnek úgy indulok neki, hogy egy agykontrollosnak sikerülnie kell:) soha nem késtem még le vonatot, buszt, tényleg a határ a csillagos ég:)

én javasolnám a tanfolyamot is, mert nekem már akár százszorosan is megtérült a befektetett idő és pénz:)

a munkához meg sok sikert, majd ha legközelebb relaxálok, akkor programozom én is neked:)

fontos, hogy a céljainkat pontosan fogalmazzuk meg, mert amit programozunk az fog történni:)

2011. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
1 liter pálinka + 2 liter bor
2011. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én úgy hogy lefekszek,kényelembe helyezkedek,ellazítom magammal, nem gondolkozok semmin csak elképzelek egy nagy fekete vetitőt amin számolok visszafele 100tól. Az utolsóknál már belemondom aztis hogy mindjárt alfába vagyok, minden rendben, 0-hoz elérek akkor már általába sikerül...Olyan mintha lebegnék. Olyan jó érzés. Amúgy nekem van agykontroll könyvem onnan tudom. José Szilva.


üdv. 16/L

2011. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazán kedvesek vagytok a válaszokkal. Remélem, és is el tudok mélyülni a témában. Utána is járok. Köszönök mindent.
2011. jún. 27. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Jose Silva könyve. Most kezdtem olvasni. Ma reggel próbáltam amit leírt a könyvben és sikerült is lemennem első próbálkozásra, nem akartam elhinni, tud valamit a csávó :D. A lényeg az h amikor alszunk Theda-ba vagyunk vagy Deltába nem tudom most pontosan. Amikor fennt vagyunk akkor meg Bheta-ba és az Alfha az ez közötti állapot. Tehát úgy érjük el legkönnyeben h reggel mikor felkelünk, akkor csináljuk. Ha kell menj el előtte pisilni h ne feszélyezzen semmi. Aztán feküdj vissza. Lazísd el amgad, ha kell menj végig a testrszéeken. Csukd be a szemed. Aszemhélyadon belül kicsit felfel nézzél, annyira amennyire még kényelmes. Aztán kezdj el vissszafele számolni 100-0 ig. Közbe mély lélegzeteket vegyél, és csak a számolásra illetve a légzésre figyelj. Nekem mondjuk 100 se kellett, mert már előbb éreztem h ott vagyok, így következőre sztem már nem is onnan számolok. Mikor érzed ezt a felemelkedő érzést, akkor alfába vagy. Magad elé kpzelhetsz egy vásznat, amin élethelyzeteket képzelsz el amik veled történtek, vagy amiket szeretnél h történjenek, esetleg ha elvesztettél valamit felelvenítheted, h hova tetted el.De rengeteg msá dolgora is jó. Amikor ki szeretnél jönni belőle, akkor egyszerűen azt mondod, mire 5-től visszaszámolok kijövök az alfa állapotból és jobban érzem magam mint előtte voltam. 5-4 felkészülsz kinyitni a szemed- 3-2-1. és kinyitod.
2011. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!