Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet beszélgetni az...

Hogyan lehet beszélgetni az alaktalan belső énnel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy...
2012. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első hozzászóló jó megoldást írt. A fűvel inkább csak közeledni tudsz felé, de ha benyalsz egy bélyeget akkor garantáltan megnyilik az út önmagadba. Egészen a végső magasságokig és mélységekig megéled a saját valóságod. Persze más kérdés az hogy készen állsz-e arra hogy találkozz önmagaddal. Mert előre szólok hogyha LSD-t veszel be akkor végtelenül túlérzékeny leszel mindenre, tehát minden cseppnyi érzés amit a mindennapokban jelentéktelennek tulajdonitasz, az kinövi magát és értelmet nyer. Csodás dolgokat tapasztalhatsz a lelked mélyén de ugyanakkor találkozhatsz azzal az éneddel is akire épp nem lennél kiváncsi, kellemetlen lehet, és ezt értsd úgy hogy félelmetes. Hatalmas ereje van egy ilyen utazásnak és pont ezért nem szabad alábecsülni. Amit tapasztalsz a lelkedbe fog égni és hihetetlen tanulságokat lehet levonni a történtekből. Igazából mindenből csak tanulsz, jóból is rosszból is.

Persze nem szabad felkészületlenül ilyenbe belevágni ha ilyenen gondolkoztál előbb nézz utána a dolgoknak és élménybeszámolóknak mielött felelőtlenül fejjel mennél a falnak.

Ha valóban fel akarod fedni magad előtt az igazi arcod és kitárulkozni akarsz önmagadnak. Kérdés hogy készen állsz-e? Ezt ne úgy értsd hogy "vakmerően" kell belevágni hanem hogy készen vagy-e átformálni a lelked és az énedet.

Érdekes dolog :)

2012. febr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
természetes úton is elérheted ezt. nem szükséges kémiai szerekhez folyamodni. a megoldás a meditáció. sok gyakorlás szükséges hozzá, de ha megérinted a valóságot, az Egyet, akkor megértesz mindent! persze ezt csak időlegesen. amikor kijössz ebből az állapotból, akkor vége ennek, de a tudás szikrája lelkedbe ég! javaslom, hogy kezdj el relaxációs gyakorlatokat! megéri, hidd el! megérted akkor a dolgok történését, és rádöbbensz az Egy erejére. nem szükséges rásegíteni vegyi anyagokkal pluszba! mondhatják, hogy az LSD király dolog, nem fogsz fejlődni tőle. ha a tanulás útjára akarsz lépni, akkor meditálnod kell, és határtalannak lenned. minden nap gyakorolnod kell! ne úgy vedd, mint egy feladat, hanem úgy vedd, mint egy művészetet. a te és egy csepp víz értéke egyenlő. az értékem sem több egy fűszálénál.
2012. febr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kis tudathasadás és már beszélgethettek is
2012. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ahogy Gyurcsók mondta,"figyeljen magára"!

Gyakorlatilag folyamatos dialógusban vagy önmagaddal(belső éneddel),még akkor is ha az a valaki másban "testesül"meg(elképzelt beszélgetőpartner).Azok az emberek,akik magukban beszélnek,akár hangosan,akár némán, ezt teszik!

2012. márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Formát kell adnod neki, el kell képzelned.Állítólag a belső énnek van férfias és nőies alakja is.Koncentrálj a belső énedre, valamilyen alakban megfog jelenni előtted.Ekkor magadban felteszel valamilyen kérdést és figyeled a képzeletedben megjelent alak reakcióját, válaszát.Ehhez nem árt, ha vizuális típus vagy.De egyáltalán nem bonyolult feladat.
2012. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a meditáció nem a legtermészetesebb módja. Sőt! Vegyük már figyelembe, hogy a meditáció egy másik tudatállapot, nem feltétlenül ildomos össze vissza használni, főleg nem bemagyarázni magadnak dolgokat, miközben végzed. Az gyakorlatilag önszuggesztiónak számít és azzal bizony óvatosan kell(ene) bánni.


Amúgy ha a tudatalattiddal akarsz beszélni akkor tudatos álmodj. Miközben tudatos álmodsz keresel egy beszédesnek tűnő álomalakot és már mehet is a bájcsevej.

2012. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! akkor a Föld megvilágosodott mesterei miért meditálnak minden nap? A válaszodat nem tartom korrektnek! Nincs természetesebb mint az alvás, relaxáció! Csak tudnod kell a módját! Ha a semmire koncentrálsz, akkor mit szuggesztálasz magadnak? Az LSD és a többi csodanövény, vegyszer éppen a mesterségesen előállított anyagok kategóriájába tartozik. A meditációval sokmindent el lehet érni! Nem kell hozzá más, csak magad! A megfelelő védelem természetesen fontos! Én Mihály arkangyalt kérem meg a feladatra!
2012. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudatos álmodással. Keress rá, olvass utána. Talán, amikor ezt a hozzászólást olvasod, éppen álmodsz és én vagyok az alaktalan belső éned, aki Veled beszélget... :-)
2012. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy én vagyok az.

Vagy éppen a tied vagyok kedves elözö!!

Vagy bill clintoné!!!!!! Vagy saját magamé az alaktalan belső én alakos külső énje? Vagy a gyakorikérdések a mátrix vagy az egész világ a mátrix vagy csak te vagy a mátrix vagy semmi sem a mátrix.

Légy óvatos, sohasem tudhatod...

2012. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!