Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Szoktam...

Agykontrollosok! Szoktam használni az agykontroll tanfolyamon tanult technikákat, csak azt nem tudom, hogy egy "alfába" jutáskor lehet e több programozó technikára is gondolni, vagy célszerűbb lebontani külön őket?

Figyelt kérdés
valamint a "háromujj technikánál" "alfába" jutás előtt kell összetennünk a három ujjunkat, vagy közben?

2012. márc. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Előtte kell összetenned a 3 ujjad, ettől kéne alfába jutnod, ha már kialakult a kellő reflex és rutin.


Lehet egy"alfába jutáskor" egymás után több technikát is alkalmazni, ahogy neked jó. Úgy variálod őket ahogy neked eredményes, próbálgasd.

2012. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van és sokszor képzeld el vizualizáld magát a cselekvést vagy a fogalmat. Ha többet szeretnél bontsd le fontossági sorrendre és kezd el az elejéről majd ha végeztél 1-el fejben tarts egy kicsi szünetet! A 3 ujj technika inkább út közben jó amikor nemtudsz nyugodt környezetben alfába jutni vagy ha állnod kell. Viszont ehhez sok gyakorlás kell amit mondott az előttem szóló, hogy rutin és reflex. Mert amikor összér az ujjad az agyad kapcsol mivel azt programoztad neki, hogy erre a reakcióra mit váltson ki belőled. Otthon nyugiba este lefekvéskor nem kell a 3 ujj tecnika csak a megszokott légzés és a visszaszámolás. a 3 ujj technika ha valamit gyorsan szeretnél erre is jó!
2012. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. márc. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!