Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha nem-et mondok egy általam...

Ha nem-et mondok egy általam bevonzott lehetőségre akkor az univerzum máskor nem segít nekem?

Figyelt kérdés
bevonzottam egy találkozást egy csajjal, nem gondoltam hogy ilyen hamar megkapom az ezközt. Ha most nem találkozok vele akkor az univerzum "mit fog szólni. egyébként nem tudja hogy találkozni fog velem, sőt azt sem hogy létezem, kicsit komplikált :)
2012. márc. 13. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel a vonzás törvényében, az univerzumot ne úgy képzeld el, mint az Isten szokták, nincsenek emberi tulajdonságai. Egyébként se az univerzum segít, hanem a szellemi energiád.
2012. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az Erő c. könyvben az van hogy ha ellent mondasz a pénznek akkor nem is lesz, és hát ha ellent mondok ennek akkor máskor visszahozhatok egy ilyen alkalmat?
2012. márc. 13. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég mélyen járok már a vonzás törvényében, elolvastam már jó néhány könyvet, és már jó pár dolgot sikerült bevonzanom a segítségével. Így ezekkel a tapasztalatokkal tanácsolom neked, hogy az Erő helyett olvass más vonzás törvényével kapcsolatos könyveket, mert az Erőt a kedves írónő más szakkönyvek anyagaiból vagdosta össze. Legalábbis nekem ez jött le, amikor elkezdtem olvasni, és hamar be is csuktam azt a könyvet.
2012. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SSJGoku ***** válasza:
Az erő veled lesz mindig!!!
2012. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a filmet (A Titok, The Secret) láttam, illetve a második részét is:

[link]

Elég meggyőzőnek tűnt, és az alapján az a szabály, hogy a tagadást kell kerülni. Így a "nem leszek beteg" vizionalizálása helytelen, az "egészséges leszek" pedig helyes.

2012. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Az univerzum vagy Isten, nevezzük annak ahogy tetszik, azt fogja adni neked amiben hiszel, soha nem vesz el semmit, mert mást gondoltál.Legalább tudod,hogy működik nagyon sok sikert kívánok neked és kívánom minden álmod, vágyad így teljesüljön.Ezt olvasva más embereknek is reményt adsz, hogy igenis működik a vonzás:)
2012. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Sőt, felhív telefonon és elküld a fenébe!

Ennyi erővel a gravitációval is leállhatnál vitatkozni, annak is pont annyi öntudata van.

2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az uinverzum azt se tudja hogy létezel. Csak működik, és tojik arra, hogy mit kezdesz az eredménnyel.
2012. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
az univerzumra azt mondani hogy az a keresztény isten...szegény nyugodjék, ezen a válaszolón nagyot röhögtem.
2012. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én meg a te keresztény isteneden:))))))))))))))
2012. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!