Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit akar nekem üzenni...

Vajon mit akar nekem üzenni ezzel az Univerzum?

Figyelt kérdés

1. Egyik nap egy jó haverommal álmodtam (fiú) nálunk lakott és a szobám előtt félhomályban nem kicsi egymásnak estünk de csak ilyen csókcsata volt semmi más (lett volna csak az álmomban anya elkezdett kiabálni hogy kész a vacsora) de miközben csókolóztunk a fiú nem ellenkezett csak nekem akart jót, állandóan azt mondogatta : ha nem akarod nem kell semmit sem csinálnunk ! ha nem szeretsz inkább most hagyjuk abba ! (de közben csókolgatott)

Rögtön rá egy napra álmodtam egy másik fiúval aki tetszik de nem vagyok belé szerelmes, szinte már hisztérikusan várom hogy írjon meg ilyesmi...

Na szóval vele azt álmodtam hogy : Egyik barátnőmékhez átmegyek aki jóban van vele és tudom hogy neki mindig vissza írna, és beléptem bnőm facebookjába ahol megkérdeztem tőle (mintha barátnőm írna neki) "Szijaa mit gondolsz rólam ?? " a srác ecsetelte a bnőm jófejűségét és a barátságukat majd megint írtam " és mit gondolsz a ..... (-itt az én nevem van) fiú meg leírja " buzgómócsing és nyomulós de azért segít ha szükségem van rá szval megtartom. " így keményen leírta. és utána lecsuktam a laptop tetejét (inkább odabasztam) és felébredek.

Ezek az álmok mit akarnak jelenteni?? (mert én hiszek abban hogy az álom egyfajta útmutatás)


2012. febr. 18. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Így akarja az univerzum megüzenni általad a Reptoid inváziót.
2012. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

> (mert én hiszek abban hogy az álom egyfajta útmutatás)

Rosszul hiszed. A REM-fázis funkciója az érzelmek feldolgozása. Semmi több. Ne próbálj meg értelmet találni az álmaidban, mert nincs. Amikor álmodsz, az agyad racionális része nem működik...

2012. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy, vagy fiú?


Ha lány, akkor ki vagy éhezve egy pasira.


Ha fiú vagy, akkor is.

2012. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!