Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ma éjjel is rosszat fogok...

Ma éjjel is rosszat fogok álmodni? Ez kibírhatatlan :S

Figyelt kérdés
Régebben meditáltam, de abbahagytam, mert rémálmaim voltak. Tegnap újra elkezdtem, és borzalmasat álmodtam éjjel :'( Ez lesz ma éjjel is ? Most mit csináljak? Hagyjak fel vele?
2012. márc. 20. 12:59
 1/2 anonim válasza:
Valszeg nem lesz rémálmod, ha nem meditálsz. Talán abba kéne hagynod...
2012. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsizsik666 ***** válasza:

Szegénykém :(

Vagy abbahagyod. Vagy átgondolod, mitől lehetnek rémálmaid. Nemtudom, vallásos vagy-e. Van olyan vallás, amelyben biztonságosan meditálhatsz. Valószínűleg nehéz lesz megemészteni, de keresd fel a spirits of eridu nevű oldalt, ott le van írva. Azért ajánlottam ezt, mert nekem bejött, én nagyon rég csak rosszakat álmodtam, de mostmár soha! Ha nem tetszik, keress más olyan "rendszert", amelyben nyugodtan meditálhatsz. Vagy tényleg hagyd, ha végképp nem megy.

2012. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!