Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egyszer csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egyszer csak valaki elkezd álmodni az exéről minden éjjel?

Figyelt kérdés
Semmi olyant, csak ő szerepel benne, és már régóta (évek) nem találkoztak.
2009. nov. 11. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
fogalmam sincs mit jelent. találgatni nem fogok. menj el egy jósnőhöz ő talán tud segíteni.
2009. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
az álmaink általában a vágyainkat jelentik. Szerintem a lelked mélyén vágysz rá. Valószínűleg valamit nem tisztáztatok a szakításkor, maradt benned kérdés. de igazából ez csak tipp.
2009. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ebben a cipőben jártam én is. már egy éve nem találkoztm vele, és 2 éve szakított velem úgy hogy nem fogalmazta meg miért.. nagyon idegesített hogy azt hittem minden rendben, de csak kilépett. nagy megkönnyebbülés, hogy töröltem msn-ről ugyanis ott beszélgettünk. és egyre jobban tartom szánalmasnak őt. így már nem is álmodok róla. mellesleg a mostani barátom mellett feledésbe merült. vigyázz hogy ne találkozzatok, ha le akarod zárni... mert megint kezdődik elölről.(márhogy a vágy vagy a sok agyalás)- tapasztalatbl mondom.
2009. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, jókat írtatok! Vágyni nem vágyom rá, mással vagyok már, aki boldoggá tesz jó ideje. Hanem a lezáratlanság érdekes...merthogy nem nagyon volt kérdés akkor, persze igaz, hogy hamar jött utána az új szerelem, de azóta is tart! Mivel nap mint nap megjelenik álmomban, azt érzem, az egyetlen megoldás egy személyes beszélgetés lehet csak...de hogy miről??!
2009. nov. 11. 12:43
 5/12 anonim válasza:

lehet h még szereted, mert akkor nem álmodnál vele. túl gyorsan jött az uj kapcsolat.

hány éves vagy

2009. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
beszélj vele. utána rendben leszel.
2009. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
32 vagyok, évek óta házas, gyerekekkel...és a férjemet szeretem!!! Utolsó, kifejtenéd, miért gondolod így? Tényleg érdekel! Szerinted mit hozna egy ilyen beszélgetés? Azt sem tudom, mit mondanék neki...
2009. nov. 11. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer vmi műsorba hallottam h ha valaki erősen gondol rád azt megérzed és azért álmodsz vele. Bár nemtom igaz-e, de nálam bejött párszor.
2009. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Utolsó, kifejtenéd, miért gondolod így? Tényleg érdekel! Szerinted mit hozna egy ilyen beszélgetés? Azt sem tudom, mit mondanék neki..."


Ha nincs mit mondanod neki, minek egyáltalán beszélgetni? Nem kell ahhoz két ember, hogy lezárjon valamit, egyedül is meg tudod tenni, lehet, hogy ezzel csak szükségtelenül felbolygatnád a múltat.

Én úgy látom, hogy nagyon szeretnél beszélgetni vele ==> de nincs mit mondanod ==> ergó csak látni szeretnéd, találkozni szeretnél vele ==> ez csak amolyan nosztalgia, hagyd a fenébe.

2009. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, egy régesrégi, kb 15 évvel ezelőtti barátnőmmel álmodtam úgy két hónapja, nagyon sokat. Azt álmodtam, hogy ül az ágyam mellett és néz engem álmomban. Többször felébredtem a nézésre...

Imádom a feleségem, nem gondolok úgy erre a régi barátnőre, hogy elszalasztottam, stb. Na, szerintetek mit jelenthetett ez az álom?

2009. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!