Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan javítsak magamon és...

Hogyan javítsak magamon és legyek kevésbé kapkodós? Van valami könyv ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hülyén fogalmaztam meg, de ez van. szétszórt vagyok kapkodok, elsietem a dolgokat. édesanyám is ilyen, de muszáj változtatnom a munkám miatt, meg egyébkét is.:)
2012. márc. 22. 20:08
 1/3 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem egy egyszeu meditacio sokat tud segiteni, valamint a rendszeres sporttal kiegeszitve megfogja oldani!
2012. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, attól van a kapkodás, hogy az ember több elvárásnak kíván egyszerre megfelelni. Még pontosabban: mindig mindneféle elvárásnak meg akakr felelni.

Tehát a lényeg az lenne: próbálj mindig csak egyetlen egy dologra koncentrálni, és csak ha azzal végeztél, akkor a következőre.

2012. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az elvárással van a baj, hanem hogy minél gyorsabban minél hamarabb -asszem a legjobb szó, hogy- összecsapjam. szeleburdi vagyok! ez az ezen kellene változatatni. Egyébként egy hete kezdtem sportolni. meditáció? ezt kifejtenéd bővebben?
2012. márc. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!