Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már vkinek agykontrol...

Sikerült már vkinek agykontrollal mellet növesztenie?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

*extreme facepalm*


[link]

2012. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nemtom, nekem magától nőtt...
2012. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Nekem sikerült!


A páromnak nagyon kicsi volt a melle mielőtt elkezdtem volna agykontrollal foglalkozni...


Utána sokkal nagyobb lett.


Igaz a párom is más lett, de a mell az nagyobb lett!

2012. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Persze, minden lehetséges csak hit, akarat, elvárás kell hozzá, ahogy az ezzel foglalkozok mondják.

Amit javaslok az, hogy érezd már és legyél tudatában, hogy nagy melled van. Legjobb az, hogyha veszel egy akkora méretű melltartót amekkora mellet akarsz, és kitömöd. A tudatalattid elhiszi hogy ekkora melled van, és igazodik hozzá, és előbb-utóbb meglesz a végeredmény is. De elég, hogyha érzed, hogy nagy melled van, nem muszáj melltartót venni, csak azoknak ajánlott, akik nem tudják az az érzést produkálni. Plusz kiegészítésként ajánlom az elmetrükkje technikát + esetleg önhipnózist is bevezetsz a jobb eredményért. Egyébként elmondom neked, hogy barnulás is elérhető agykontrollal, egy börtönben lévő férfi így barnult le. Ha a tudatalatti emlékszik a napozás érzésére akkor a lassan reagáló pigmentsejtek működését serkenhetjük, ami barnuláshoz vezet.

Tehát ami a sikerhez vezethet az:

1. Vegyél nagyobb melltartót, tömd ki stb. az a fontos, hogy 24 órában érezd és legyél tudatában melleid nagyságában.

2. Elme trükkje technika: [link]

2012. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
az uccsónak köszi.:)
2012. márc. 25. 19:59
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Ez ugye vicc?
2012. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Az elme tükre, nem elme trükkje... ez nem Jedi képző :D
2012. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
addig jó, amíg sok a tudatlan:) nem kell mindenkinek tudnia róla, hogyan működik az agyunk és hogy mire használhatjuk még azon kívül, hogy pusztítjuk:)) akik tudják tudják és jobb az életük. a tudatlanok gürizzenek csak:D én most keltem:D és miért? mert jól használom a bennem lévő tudást:)
2012. márc. 26. 11:44
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Régen ez az egészet nagyon sokan tudták, éppen ők irányítottak mindent, és nem akarták megosztani másokkal.
2012. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem is kell erről mindenkinek tudni vagy hinni ebben! Képzled csak el nem lenne postás, vagy boltos orvos stb..szépen néznénk ki:) dolgozzanak csak értünk :D
2012. márc. 26. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!